Zrecenzowano: 7 września 2019

To był nasz 13 pobyt w Egipcie pierwszy w marsa alam.Hotel piękny duży wspaniałe baseny oraz niezła rafa .Jedzenie jak na Egipt bardzo dobre jedyny minus to zemsta faraona na którą chorowało wiele osób. Pokoje piękne przestronne i piękny widok my mieliśmy numer 1234 i był idealny. Po środku hotelu przy dużym.basenie widok na hotel baseny i morze. Pokój sprzątany idealnie -) baseny czyste . Jeśli chodzi o jedzenie to mega często krewetki łosoś z grila i można wyliczać-)).Byliśmy 13 pełnych dni i był to wystarczający pobyt. Hotel ogromny jednak nigdy kłopotu z lezakami miejscami w restauracji .Obsługa miła i bardzo szybka wszystko przynosili do stolika kawa herbata woda butelkowana . To był nasz 13 pobyt w Egipcie i ostatni jednak ten hotel zapadnie nam w pamięci jeśli miałbym ulokować to na pewno w pierwszej 4 naszych hoteli A byliśmy tylko w bardzo dobrych hotelach .Dziękuję całej obsłudze za piękne wakacje Pozdrawiam

Dziękujemy, Daniel S
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na wakacjach byliśmy 2 tyg w sierpniu, rodzinnie z 3 i 9 latkiem. Hotel w postaci bungalowow jest doskonałym rozwiązaniem. Nie ma tłoku, kameralnie. Obiekt bardzo rozległy, z ogromną ilością basenów. Aqua park bardzo fajny. Wyzywienie -bogata oferta.
Pokój a raczej studio czyste, nowoczesne, w pełni spełniające kryteria.
Obsługa hotelowa na 5+! Dyskretna, nie namolna. Co było dla mnie ogromnie ważnie.
Animacje bogate. I dla dzieci i dla dorosłych.
Było fajnie :)

1  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zasługuje w pełni na 5☆. Położony na rozległym terenie z ogromną ilością basenów w których jest podgrzewana woda. Dla dzieci strefa z bardzo fajnymi zjeżdżalniami. Jedzenie na wysokim "egipskim" poziomie. Przy plaży położona jest rafa, niestety częste fale uniemożliwiają plywanie w głębszych partiach rafy, część płytka mocno zniszczona ale jak to bywa w morzu czerwonym ryb jest pod dostatkiem. Polecam

Dziękujemy, bartoszkg
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu na przełomie lipca i sierpnia w 5 osób w różnym wieku od 21 lat do 58 lat. Do hotelu dotarliśmy około godziny 9 i od razu otrzymaliśmy opaski więc mogliśmy korzystać ze wszystkiego na terenie hotelu. Pokój otrzymaliśmy ok 13.30. Hotel powinien popracować nad pracą recepcji gdyż jest ona niezwykle słaba. Z niektórymi osobami ciężko dogadać się w języku angielskim, obijają się i mają na wszystko czas. Niemniej jednak otrzymaliśmy piękne pokoje przy samym morzu nawet więcej niż to za co zapłaciliśmy. Podkreślę tu na wstępie,że nigdy nie praktykuje dawania pieniędzy do paszportu lub dopłacania do pokojów na recepcji. Myślę,że niezależnie od kraju warto wymagać pewnych rzeczy. Nasze pokoje były piękne i czyściutkie. Byliśmy w wielu krajach, ale tu sprzątanie było na bardzo wysokim poziomie. W minibarku nie zawsze dokładana jest cola i sprite,ale jeśli poprosimy o to osobę sprzątającą dokłada wszystko o co się poprosi. Nasz Pan sprzątający był rewelacyjny i mówił po angielsku. Gorącą pozdrawiam Pana sprzątającego pokoje 3131 oraz 3228. Klimatyzacja chodzi słabo. Myślę,że to wina tego, że jednostka poprostu jest za słaba do wielkości pokoju, gdyż w pokojach można było osiągnąć około 23-24 stopnie, co potwierdzili nam pracownicy recepcji. Mieliśmy z pokoju cudowny widok na morze, a z pokoju dosłownie dwa kroki do plaży. Jeśli chodzi o jedzenie wszystko nam bardzo smakowało. Według nas był duży wybór, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Osobiście w domu nie przygotowuje 20 wersji śniadania, obiadu czy kolacji. Zawsze warto przejść się po wszystkich restauracjach i wziąć to co nas interesuje, gdyż w każdej z nich oprócz ogólnego standardowego jedzenia są dania, które są tylko w poszczególnych restarracjach. Jeśli chcemy coś zabrać z restauracji też nie ma z tym problemu. Jeśli poprosimy o pudełko również je otrzymamy. Kucharze, kelnerzy, barmani rewelacyjni. Uśmiechnięci, pomocni i bardzo uprzejmi. Dawno nie spotkałam tak przemiłych osób. Pamiętajmy, że jeśli my jesteśmy mili i uśmiechnięci ludzie też nam odpłacają tym samym. Nie znoszę jeśli ktoś okazuje komuś brak szacunku. Drinki pyszne i różnorodne. Rewelacyjna zimna kawa. Zawsze byliśmy bardzo szybko obsłużeni, a był szczyt sezonu. Hotel jest spory więc jest gdzie spacerować. Nigdy nie brakowało leżaków na plaży ani przy basenie co jest dużym plusem. Dzięki oddaleniu leżaków od siebie człowiek nie czuje ścisku i może odpoczywać w swoim kręgu. Przy hotelu jest molo z którego można obserwować rafę, która jest piękna. Byliśmy w hotelu 2 tygodnie i praktycznie codziennie snurkowaliśmy z pomostu. Jeśli ktoś chce popływać na płytszej wodzie również jest taka możliwość. Można tam też snurkować i oglądać podwodne życie. Animacje również fantastyczne. Ciągle coś się działo, a wieczorne show było naprawdę ciekawe. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem hotelu i chętnie byśmy do niego wrócili. Gorąco polecamy zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi oraz osobą starszym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dziękujemy, MagSebB
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Problem jak w wielu egipskich hotelach zaczął się w recepcji przy meldunku.
Recepcjonista dał nam klucze do jakiś niskobudżetowych pokoi na końcu w starej części, chyba zaadoptowanej z pozostałości z innego hotelu. Co ciekawe tych pokoi nie ma na oficjalnej mapce która jest rozdawana klientom przy meldunku.
Awantura w recepcji, spowodowała że otrzymaliśmy inny pokój pokój (za który zapłaciliśmy.) Takie podejście, taka obsługa w takim hotelu jest po prostu nie do zaakceptowania. Pokój był ładny ale praktycznie nie działała klimatyzacja tzn. działała ale nie wytwarzała chłodu, mini barek był pusty. Po czasie - został uzupełniony (woda i cola) Kelnerzy a jest ich sporo błąkają się jak błędne owce. Jak już do Ciebie podejdzie zapomni za chwilę co się zamawiało także czekasz i czekasz ....aż w końcu człowiek sam sobie wszystko weźmie bo szlag go trafia od tego czekania.
Jedzenie - Wszystko jest bardzo dobre, na wysokim poziomie, restauracje czyste ale słaby wybór jedzenia. Jest dużo restauracji ale praktycznie w każdej do samo z wyjątkiem paru dań. Baseny - czyste, aquapark - fajny dla małych dzieci,
Ciekawa rafa z mola. Ogólnie oceniam ten hotel średnio na max 4 gwiazdki. Jednak takie zachowanie w recepcji nie powinno mieć miejsca w hotelu klasy do której pretenduje. Jeżeli ktoś lubi walkę o pokoje na początku pobytu to ma to zapewnione. I standardowe tłumaczenie że hotel jest pełny...Nie potrafią ogarniać rezerwacji robionych pół roku wcześniej! Wiedząc że w Egipcie jest często taka sytuacja biuro podróży wysłało przed przyjazdem na naszą prośbę maila do hotelu z zapytaniem czy wszystko będzie zgodne z rezerwacją. Odpowiedz hotelu była że oczywiście. A na miejscu było jak wyżej napisałem czyli walka w recepcji i cały dzień stracony. Ta sytuacja dotyczyła wielu innych ludzi bo stojąc w recepcji słyszałem non stop awantury o pokoje.

Nie wiem dlaczego wciskają klientom tak stare pokoje, i po co hotel je kupił i oferuje klientom. Hotel reklamuje się jako nowy a te stare pokoje mają z 20 lat.
Stare pokoje mają zamki na tradycyjny klucz. Jeśli w recepcji będą wam je oferować, od razu z nich rezygnujcie.

Na 100% nie przyjadę do tego hotelu i będę odradzał to wszystkim moim znajomym, bo nie po to jadę na urlop by tracić czas i nerwy użerając się o to za co zapłaciłem i zarezerwowałem 0,5 roku wcześniej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko pokoje zamykane kartą magnetyczną
4  Dziękujemy, Comman11