Zrecenzowano: 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny i przestronny hotel. Bez tłoku na basenach i na plaży. Bardzo dobre jedzenie, przestronne pokoje, cisza i spokój. Obsługa miła i nienachalna. Baseny czyste i zadbane. Plaża spora z miejscem do pływania dla dzieci i tych, którzy jeszcze nie mają odwagi snoorkować z pomostów ( są dwa). Hotele są połączone w jeden ( z Akassia Swiss ) co pozwala jeszcze więcej pospacerować i korzystać z całego kompleksu. Bardzo przyjazny aquapark pozwala na troszkę szaleństwa ... Generalnie hotel pierwsza liga podziękowania dla Managera hotelu za miłe przyjęcie ( byliśmy w grupie 8 osobowej ) i profesjonalną obsługę dla całej załogi !

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, tomasz_jg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: guestrelation2018, Manager, LTI Akassia BeachOdpowiedź udzielona 9 czerwca 2019

Drogi Tomas,

Dziękuję bardzo za bezpłatną recenzję. Bardzo się cieszę, gdy dowiedziałem się, że spędziłeś wakacje w AKASSIA

Naszym celem jest dostarczenie ciepłej, kompetentnej i rzetelnej obsługi wraz z wyjątkowymi jedzeniem i napojami, dlatego cieszę się, że znalazłeś ją tak, jak lubisz.

Jestem absolutnie zachwycony, że doceniliście wspaniałe zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe, a także specjalne usługi i uwagi, które nasz hotel zapewnia gościom niepełnosprawnym.

Będę z pewnością przekazywać Wasze piękne opinie do zainteresowanych działów i członków zespołu, którzy przyczynili się do tego, aby Państwa pobyt był tak przyjemny.

Hotel Management

Zrecenzowano: 26 kwietnia 2019

Bardzo fajny hotel. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne. Pokoje świetne dla czteroosobowej rodziny, bardzo czyste. Ogromna łazienka. Część LTI bardziej spokojna , lepsze do wypoczynku, cisza. Jak koś chce więcej rozrywek może udać się do części Club Calimera, gdzie cały czas odbywają się jakieś zajęcia. Świetnym rozwiązaniem jest wycięty basen w rafie przy plaży, nawet w czasie dużych fal na morzu, woda w nim jest spokojna i bez problemu można oglądać ryby, a nawet płaszczki. Bardzo duży park wodny. Ogród wprost wypieszczony, zadbana każda roślinka. Obsługa bardzo uprzejma i życzliwa. Na miejscu jest centrum nurkowe prowadzone przez sympatyczną Czeszkę, która mówi po polsku, sprzęt dobry, przewodnicy i instruktorzy bardzo mili i profesjonalni.. W hotelu można płacić w euro, u sprzedawców w dolarach i euro. Przedłużenie pokoju rodzinnego do godz. 22 60euro.Polecam zobaczyć tamę w Asuanie i świątynie Horusa choć podróż bardzo długa(7 godzin w jedną stronę). Bardzo chętnie bym wróciła do tego hotelu. Jeszcze raz gorąco polecam hotel LTI Akassia Beach.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Malgorzata_Sk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: guestrelation2018, Manager, LTI Akassia BeachOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2019

Drogi Malgorzata,

Hotel Management

Zrecenzowano: 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel. Bardzo mila obsluga. Jedzenie bardzo smaczne. Bardzo duzy i dobrze zorganizowany AQUAPARK. Duzy plus za podgrzewane baseny o tej porze roku (4 baseny w tym dwa ze zjeżdżalniami). Czysto i przyjemnie. Polecamy!!!

1  Dziękujemy, Roman L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: guestrelation2018, Manager, LTI Akassia BeachOdpowiedź udzielona 24 lutego 2019

Drogi Roman,

Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel ,polecam wszystkim .Jedzenie smaczne, nie mieliśmy żadnych dolegliwości żołądka, atrakcji wiele,plaża super z pomostu piękna rafa do snurkowania a dla dzieciakow bezpieczny kawalek morza z piaseczkiem i kolorowymi rybkami. Atutem jest wielki obszar ze zjeżdżalniami.Bardzo mila i pomocna obsluga hotelu.Jedynie w restauracji z zamawianą kolacją raczej przeciętnie. Podsumowujac polecam zdecydowanie ten hotel,wszystko było ok i czulismy się bezpiecznie a należymy do wymagających klientów.

2  Dziękujemy, Ala K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: guestrelation2018, Manager, LTI Akassia BeachOdpowiedź udzielona 17 lutego 2019

Drogi Ala,

Zrecenzowano: 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny hotel i profesjonalna obsługa. Teren hotelu bardzo czysty. Dobre jedzenie, choć nieduży wybór. Hotel podzielony na spokojną cześć i tę rozrywkową. Personel bardzo uprzejmy i stara się, żeby gościom się podobało. Ładna plaża i baseny, nie ma problemu z leżakami i generalnie nie ma problemu z niczym. Polecamy:)

1  Dziękujemy, Lilanddinky
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: guestrelation2018, Manager, LTI Akassia BeachOdpowiedź udzielona 16 lutego 2019

Drogi Natalia,