Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie Polecam ten Hotel , od 4 lat co roku decyduje się wracać do tego hotelu ,
Sympatyczna obsługa ! Hotel cały zadbany ,dużo zieleni , jedzenie według uznania , mi smakowało ! Cały klimat tego hotelu podkręca niesamowity zespół animatorów m.in (Bebo , Shero , Momo , Cheetos)

Dziękujemy, iduynia_
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Obsluga w miare dobra , jedzenie dobre, pokoje czyste i ladnie urzadzone.Plaza daje duzo do zyczenia bez specjalnego obuwia nie ma szans wejsc do morze.Z mola jest troche lepiej tylko daleko.Woda ciepla.W hotelu sklepiki i mili handlarze.

Dziękujemy, Malgorzataluluzak150
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Hotel zupełnie po środku niczego . Pokoje czyste , obsługa na wysokim poziomie. Baseny ok , leżaki wymagaja wymiany . Spędziłem tam z żoną i ze znajomymi 12 dni i byliśmy zadowoleni mimo tego że hotel nie jest pierwszej młodości. Rafa która znajduje sie przy hotelu Jest :) . Hotel napewno nie ma 5 gwiazdek ale jak na moje porównując do innych holteli mocne 3,5 gwiazdki. Generalnie polecam !!!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Tomek B
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Hotel przyzwoity, duże lobby z barem otwartym podobno całą noc. Duży główny basen i kilka mniejszych niestety woda nie podgrzewana, miała chyba z 18 stopni i dlatego głównie dzieci tam pływały. Duży teren wewnątrz kompleksu, kort tenisowy raczej zaniedbany na tyłach jakiejś siłowni. Takie są tam standardy jeśli chodzi o porządek (20 litrowe puste baniaki po wodzie w krzakach). Plaża piaszczysta z parawanami. W kwietniu bardzo mocno wiało, dopiero po Wielkanocy się uspokoiło więc parawany ratowały sytuację. Miejscowi naganiali na różne atrakcje, wycieczki, zabiegi kosmetyczne itp. ale z tego żyją więc trzeba ich zrozumieć. Obsługa hotelu bardzo miła i w barach i ta sprzątająca pokoje. Warto dać kilka dolarów kelnerowi. Jak tylko zauważy że wchodzicie do restauracji będzie Wam od razu szukać wolnego stolika i odprowadzi aż do niego. Napoje przynoszą kelnerzy, samemu nie można sobie nalać więc tym bardziej warto dać napiwek. Pokój mieliśmy duży ok. 18-20 m2 na 3 osoby, z lekkimi niedociągnięciami (niedokręcona klamka w drzwiach łazienki). Łazienka czysta, lekko nadgryziona zębem czasu. Zajście do morza z pomostu jakieś 100 m od brzegu. Przy samym zejściu ok. 1 m pod powierzchnią skałka przy której pływało mnóstwo ryb we wszystkich kolorach tęczy. Ok. 10 rano zaczynał się odpływ i morze cofało się o dobre 100 m, aż do wieczora. Woda nawet w kwietniu przyjemnie ciepła ok. 24 stopni i bardzo przejrzysta. Ogólnie to w kwietniu hotel był dość cichy i można było naprawdę odpocząć.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Krzysztof Z
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Odradzam wszystkim ten hotel .Karaluchy wędrujące dosłownie wszędzie,nawet w pościeli
Jedzenie fatalne,codziennie to samo,napoje podawane w brudnych plastikowych kubkach oczywiście jeżeli dasz napiwek,jeżeli kelnera nie uraczysz dolarem siedzisz przy stoliku bez sztućców.W barze kolo małego basenu bardzo nie miły Pan który z łaską podaje sok i wylicza ile możesz wypić.Nigdy nie widziałam takiego dziadostwa.Szkoda kasy.Hotel na totalnym odludziu daleko od lotniska,w autokarze z lotniska tez zbieraja napiwki.Bardzo nachalni animatorzy .

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, IwonaZ561