Zrecenzowano: 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne menu dla dzieci, rosołek hit. Polecam też krem z cukinii, schabowego,brizol, żurek. Ładne schludnie wnętrze , sala zabaw, miła obsługa. Dodatkowo na terenie mini zoo.Dla dzieci raj,dla dorosłych też polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, ichaa364g
Zrecenzowano: 23 czerwca 2018

Witam serdecznie! :) Hotel Toscania jest hotelem 3* i byłem bardzo ciekawy czy spełnia te wymagania. Nie było żadnych problemów z rezerwacją a pokój można było wziąć nawet wcześniej. Obsługa hotelu miła i profesjonalna. Pokój otwierany na kartę magnetyczną. Sam standard pokoju na bardzo wysokim poziomie. Pokoje czyste, woda do picia i ciasteczka na degustację. Pokoje w wysokim standardzie.Jest dużo miejsca na rzeczy osobiste. Szafa, szafki nowoczesny TV i dużo programów. Łóżka mieliśmy z żoną rozdzielne i dzięki temu mogłem się wyspać ;) Łóżko dla mnie wygodne nie za twarde i nie za miękkie. Moim zdaniem hotel zasługuje na 4* ale największym mankamentem jest brak windy. Hotel znajduje się w miejscu gdzie jest cisza i spokój. Za hotelem jest podwórko i plac zabaw dla dzieci. Śniadania w formie szwedzkiego stołu. Smaczne i urozmaicone. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel jest dwu kondygnacyjny i brak jest windy. Więc należy wybrać pokój wg swoich możliwości.
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Krzysiaty1963
Zrecenzowano: 12 grudnia 2017

Wspaniała oprawa świateczna, świetne przyjęcie grzańcem i impreza do późnych godzin nocnych. Bardzo nam się podobała obsługa, która starała się spełnić nasze wszystkie oczekiwania a również do tego co było na stole nie można było się "przyczepić" ;-)

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 311piotrj
Zrecenzowano: 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo elegancki hotel, obsluga sympatyczna, piekna i cicha okolica. Sniadania standardowe, ale smaczne i swieze. Obiekt z zewnatrz robi naprawde duze wrazenie. Jedynym minusem jest brak windy, wiec dla osob podrozujacych z dziecmi proponuje pokoje na nizszych kondygnacjach, bo wniesienie walizek na 2 pietro jest nie lada wyzwaniem

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Michal M
Zrecenzowano: 7 października 2016 z urządzeń przenośnych

Od strony drogi nie wygląda to dobrze, jednak jak już zorientujemy się, że trzeba wjechać w bramę obok restauracji po przejechaniu kilkunastu metrów widzimy piękny hotel. Okazały, robiący bardo dobre wrażenie budynek, stoi na lekkim wzniesieniu. Wewnątrz bardzo przyjemnie. Obsługa miła i uśmiechnięta. Dostałem pokój na 2 piętrze, na które trzeba wejść po schodach. Schody wygodne, ale sporo ich. Pokoje bardzo ładne i przestronne. Łazienki zadbane i czyste. Na obiady i kolacje trzeba przejść do budynku restauracji( miła niespodzianka w czasie deszczu dla gości dostępne są hotelowe parasole). Kuchnia polska, tradycyjna, bardzo smaczna. Śniadanie podano w budynku hotelu obok recepcji.

Termin pobytu: październik 2016
Typ podróży: Podróż służbowa