Bogazkent
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wakacyjny dłuższy wyjazd rodzinny. Nie pamiętam który to już raz w Turcji więc z dystansem podchodzę do 5☆. Nie przeraża mnie to że pokój nie jest nowiutki. Przecież cały czas przewijają się tutaj turyści, na ogół z dziećmi. Każdy coś stuknie czy wyleje. Ogólnie jest zadbany i przede wszystkim czysty. Jeśli nawet zauważymy jakieś niedociągnięcie to po prośbie w recepcji zaraz to zostaje doprowadzone do porządku. Na balkonie stopy przyklejały mi się do płytek. Po zwróceniu uwagi zostało to natychmiast dobrze wymyte. Jedzenie według całej naszej ekipy wyjazdowej liczącej 10 osób bardzo dobre i to jest naprawdę duży plus. Dobrze ktoś we wcześniejszej recenzji napisał: co muszą jeść ludzie którzy tu narzekalli na wybór jedzenia?! No może pizza trochę słaba dla mnie, ale pewnie innym smakuje. Wszystkim się nie dogodzi. Następny mega plus to zjeżdżalnie dla małych dzieci, i dla starszych. Mały basen dla maluchów z zadaszeniem. Zadaszony plac zabaw. Wieczorem mini wesołe miasteczko. Nie jest pierwszej świeżości, ale raczej nie odbiega od tych w Polsce. Ogólnie dzieci mają co robić i pod tym kątem polecam ten hotel jak najbardziej. Na plaży bardzo dużo leżaków i wolnego miejsca. My natomiast preferujemy basen. Tu niestety nie jest już tak kolorowo bo większość gości też woli przebywać na basenie. Oczywistym jest że w takim przypadku idąc na śniadanie zostawia się ręczniki, kółka, rękawki czy materace i zajmuje się leżaki. I nie mówię tu o chamskim zostawianiu ręczników hotelowych w nocy czy o 5 rano. W tym tygodniu jednak hotel postanowił coś zmienić. Niestety nie doniesiono leżaków z plaży (90% pustych) tylko obsługa zaczęła zdejmować prywatne ręczniki i osobiste rzeczy gości hotelowych i rzucać na jeden leżak. Gość obok mnie zostawia rzeczy i idzie się kąpać. Wychodzi z basenu i widzi że nie ma rzeczy. Nie wiem co mówił pod nosem ale raczej w tłumaczeniu na polski to qrwił. Nasza grupa i inni polacy też mega zdziwieni. Ale jak patrzę na resztę osób odbierających rzeczy to raczej też. Zwróciłem dyrekcji uwagę na ten fakt i powiedziano mi że zrobiono to po skargach osób które nie mogły znaleźć wolnych leżaków. Hallo!!! Ludzie jak sie przychodzi o 11 w szczytowym sezonie to wiadomo że będzie wszystko załadowane na full !! Widać jednak po mojej sugestii, że Panowie z obsługi obserwują które ręczniki leżą długo, bez nikogo, i dopiero te zabierają. Dzieje się tak do godziny 9. Jednak według mnie to bez sensu bo ludzi się denerwuje zabierając ich prywatne rzeczy, a po 9 i tak wiele leżaków jest pustych... Jednak mimo tego, uważam ten hotel jak najbardziej godny polecenia rodzinom z dziećmi.

Dziękujemy, mariuszm637
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RabeaKucuksu, CRM Representative, Sherwood Dreams ResortOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear Guest,
Thank you for your review here on TripAdvisor! We are very pleased to read that you were satisfied with your stay and would recommend our hotel.
We will of course pass on your comment to the responsible departmental management and would like to welcome you once again to the Sherwood Dreams Resort.

Sunny Greetings

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Niestety jesteśmy zawiedzeni…..

Hotel lata świetności ma na pewno za sobą, widać zniszczenia, zapach w niektórych zakątkach hotelu też bywa nieprzyjemny. Pokój bardzo przeciętny, łazienka jest integralną częścią pokoju co wiąże się z małą intymnością przy korzystaniu z toalety lub prysznica. Dziwne rozwiązanie.
Obsługa – niby miła, ale żeby załatwić rozwiązanie problemu musieliśmy się nieźle natrudzić (3 dni cieknąca woda z sufitu w toalecie!!!!)
Lunapark – czynny tylko przez 1,5h dziennie, dostępne dosłownie 3 „atrakcje”. Niestety urządzenia są w fatalnym stanie, strach puszczać dzieci.
Baseny – można spokojnie popływać i to chyba najmocniejszy punkt hotelu. Zjeżdżalnie też są całkiem w porządku.
Leżaki – o godz. 7.00 jest już prawie wszystko zajęte, ludzie „rezerwują ręcznikami i czym się da a leżak i tak stoi pusty przez pół dnia.
Niektóre animacje w ciągu dnia są bardzo głośne, ale da się wytrzymać. Tu starają się jak mogą.
Niestety wieczorne atrakcje trwają do bardzo późna i nawet przy zamkniętych drzwiach balkonowych słychać bardzo głośną muzykę – trudno przy tym zasnąć.
Jedzenie – bardzo przeciętnie, mało urozmaicone, rzadko tematyczne wieczory. Przy opcji all inclusive liczyliśmy na możliwość skorzystania z przekąsek/jedzenia przez cały dzień. Niestety są luki godzinowe, że nic nie można konkretnego przekąsić. Drinki przeciętne, alkohole słabe.
Plaża – dużo leżaków, osłonięte od słońca, fajny pomost również z leżakami. Plaża bardzo kamienista, wchodzenie do wody nie obejdzie się bez butów.

Ogólnie w takim budżecie można znaleźć dużo lepsze i ciekawsze hotele.

Dziękujemy, Aleksandrittaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RabeaKucuksu, CRM Representative, Sherwood Dreams ResortOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dear Guest,
On behalf of the Sherwood Dreams Resort, I sincerely thank you for your review and the nice comments. We hope that despite the small points of criticism you had a relaxing holiday and we would be very happy to welcome you once again to our hotel.

For questions and suggestions, we are always there for you!

Kind Regards

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny, według EU 4 gwiazdeczki. Hotel dla rodzin z dziećmi, 2 różne zjeżdżalnie, 4 baseny, mini wesołe miasteczko, mini klub, zabawy i animacje dla dzieci, czysta piaszczysto-zwirkowa plaza. Dużo różnego jedzenia, drinków

Dziękujemy, Monika2505
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RabeaKucuksu, CRM Representative, Sherwood Dreams ResortOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dear Guest,
Thank you for choosing the Sherwood Dreams Resort for your vacation!
We also want to thank you for the positive feedback and we are very pleased that you have spent a great holiday with us.
We’re looking forward to welcome you once again in our hotel and wish you all the best until then!

Best Regards

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel przede wszystkim zaniedbany, klimatyzacja dramat zwłaszcza na korytarzach, w windzie i w restauracji. Jedzenie bardzo dobre do tego nie można się przyczepić. Obsługa fatalna. Niekumaci kelnerzy, jakby z innej planety. Pokój nienajgorszy, w miarę czysty. Miałam mega problem z wejściem do pokoju. Zamek otwierany na kartę zepsuł się 4 razy. Musiałam wzywać z recepcji specjalistę. Recepcjoniści tak samo nieogarnięci jak reszta obsługi. Basen w porządku gdyby nie to ze w niektórych miejscach śmierdziało. Tak samo koło barów zwłaszcza tego otwartego cała dobę, smród straszny. Plaża super może bardziej kamieniste niż piaszczyste. Nie wiem czy chodzi o turnus ale animatorzy bardzo natarczywi aż nie przyjemnie siedzieć przy basenie w godzinie „ pool games”. Wesołe miasteczko koło hotelu jedynie czeka na tragedie, stare sprzęty. W hotelu polecam natomiast sklepy, gdzie sprzedawcy bardzo przyjaźni, pomocni nie próbujący mnie na siłę nakłonić chociaż by tak jak w Belek. Podsumowując hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek na pewno, lata świetności ma już za sobą. Na pewno nie jest doskonały. Byłam świadkiem jak inni Polacy mówili, że mega luksusy. Osobiście byłam wcześniej w paru hotelach 5 gwiazdkowych które były o niebo lepsze.

Dziękujemy, Zuziaam

Dear Guest,

For questions and suggestions, we are always there for you!

Kind Regards

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pracownicy tutaj są bardzo mili oraz pomocni, hotel jest bardzo przyjazny zarówno dla dzieci i dorosłych. Jedzenie jest bardzo smaczne, duży wybór. Atrakcje zaplanowane na cały dzień. Bardzo polecam..

Dziękujemy, nataliakinga

Dear Guest,
Thank you for taking the time to rate your stay at the Sherwood Dreams Resort. We value your opinion and we are very pleased to read that we were able to satisfy you. We would be honored to welcome you once again.
Do not hesitate to contact us if you have questions or suggestions regarding the hotel!

Best Regards