“Pysznie i szybko ”
PitoGyros — recenzja

PitoGyros
Nr 5 wśród 108 Restauracje (Oia)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Wybrałem pito gyros z wieprzowiną po 4 €. Danie było gotowe w 3 minuty aż byłem bardzo głodny to nie zdążylem zrobić zdjecia . Jest ogródem gdzie można zjesc przy stoliku albo zamowic cos na wynos. Polecam.

Dziękujemy, 151patrykp

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Polecam na super przekąskę - grecki gyros w picie, z dodatkiem kilku frytek. Nie jest to wielkie danie, za to doskonałe na letni dzień, gdy nikt nie ma ochoty się przejadać.

Souvlaki godne najlepszej restauracji - mięso jest pyszne.

Grecki fast food, ale na poziomie.

Dziękujemy, ZbyszekP1
Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Odrobinę mała jak na 4 euro, ale warta swojej ceny zdecydowanie! Warto zamówić co najmniej dwie :) Pita jest chrupiąca z zewnątrz i puszysta w środku, ilość warzyw/mięsa/sosu - ok.
Obsługa w porządku, jedzenie dostaliśmy bardzo szybko. Miejsce jest kawałek od głównej uliczki pełnej turystów i można zjeść spokojnie pod daszkiem :)

Dziękujemy, Kornelia_90
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z super gyrosem i pita i domowym winem. Ceny bardzo dobre. Super smak fajny klimat i praktycznie obok głównej alejki

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 178radekn
Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże gyrosy w picie, tanie jak na standardy Santorini (4 euro). Świetna lokalizacja przy głównej ulicy Oia. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, tomaszn760

PitoGyros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w PitoGyros? Podziel się wrażeniami!