“Spokojna pizzeria. ”

Restaurante Pizza Edwin
Nr 32 wśród 109 Restauracje (Oia)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Spokojna grecka pizzeria, pizza nie jest najlepsza na świecie, ale na pewno tez nie jest najgorsza. Obsługa jest miła i pomocna, a pizze zostały przygotowane bardzo szybko.
Dodatkowym atutem tego miejsca jest świetna cena.
Polecam.

Dziękujemy, 202maciekp

Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Muszę szczerze przyznać, że była to jedna z lepszych restauracji w jakich byłem! Przywitał nas kelner pochodzenia chyba bułgarskiego (?), który doskonale mówił po polsku, po rosyjsku (z klientami przy stoliku obok) i zapewne również w innych językach. Człowiek bardzo przyjazny i pomocny! Jedzenie smaczne i tanie. Lokal schludny, z ładnym, tradycyjnym wystrojem wnętrza i tarasu, na którym jedliśmy. Widok z tarasu na morze i legendarny zachód słońca. Bardzo blisko do dworca autobusowego, więc można łatwo kontrolować godzinę odjazdu. Jednocześnie lokal położony jest nieco na uboczu, poza główną, turystyczną częścią miasteczka, więc można się cieszyć kameralną atmosferą.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Karolwpodrozy
Zrecenzowano 1 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia wszystkim obcokrajowcom. Miła obsługa nic dodac nic ująć, jedzenie w 100% spełnia swoje wymogi i gusta wszystkich

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Mateusz G
Zrecenzowano 28 czerwca 2016

Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, żeby dobrze, smacznie i w miłej atmosferze zjeść. Polecam musakę, gicz jagnięcą, sałatki greckie, makarony (bolognese - pycha!). Pizza również bardzo dobra!
Bardzo sympatyczny właściciel i jego pies Julek :-)

Jest to miejsce, do którego chce się wracać. Szczerze polecam.

Będziemy miło wspominać wypad na Santorini i wspólne kolacje!
Pozdrowienia z Rydzyny,
Kasia i Roman

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, romannowak65
Zrecenzowano 30 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem kiedy jestem w Oia odwiedzam to miejsce Można dobrze zjeść i w przystępnych cenach na miejscu , jak i na wynos . Serwują nie tylko pizzę , ale obiady i pyszne sałatki oraz napoje Znajduje się niedaleko przystanku BUS Prowadzą ją Polacy Pracownicy są przemili i sympatyczni Jest też duży piesek , niegroźny Nie pamiętam jak się wabi Z pewnością tam powrócę

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, MartaJart
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pizza-edwin, Właściciel, Restaurante Pizza EdwinOdpowiedź udzielona 6 maja 2016

pies wabi sie Julek miło było gościć i zapaszam ponownie pozdrawiam

Restaurante Pizza Edwin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Imerovigli, Santorini

Megalochori, Santorini

Byłeś(-aś) w Restaurante Pizza Edwin? Podziel się wrażeniami!