Tłumy!

Ogromne tłumy ludzi, którzy czekają na zachdód słońca już na 2 godz przed, stoliki w restauracjach... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
patyfique
Barmstedt, Niemcy
Najpiękniejszy zachód słońca

Zrecenzowano: 7 września 2019
drich35
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 285)

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podobno to najpiękniejszy zachód słońca, jaki można zobaczyć. Prawdopodobnie tak jest. Polecam obserwować z miejscowości oddalonej od Oia, bez tłumu turystów

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, drich35
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niespotykany dotąd widok. Z uwagi na liczbę osób oglądających zachód słonca panuje tam niesamowita astmosfera.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 151patrykp
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

pięknie ale tłoczno.niemniej warto odwiedzić i zobaczyć.polecam To po prostu i trzeba zobaczyć, tysiące turystów z całego świata ,widok zapiera dech w piersiach .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

To po prostu i trzeba i zobaczyć, tysiące turystów z całego świata zebranych w oczekiwaniu na zachód słońca, widok na prawdę zapiera dech w piersiach a na koniec spontaniczna radość innowacje na stojąco w podziękowaniu matce naturze za ten spektakularny spektakl.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomaszw786
Zrecenzowano: 4 października 2018

Magiczne miejsce za dnia a co dopiero podczas zachodu słońca. Równie bajecznie jest po zmroku. Niestety tłumy ludzi zniechęcają człowieka do codziennego oglądania tego widowiska więc kilka razy udałem się na północną stronę wyspy by podziwiać równie piękny spektakl z słońcem w roli głównej.
Polecam spacer po zachodzie słońca kiedy tłumy turystów rozejdą się do swoich hoteli i swoich wycieczkowców...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, grzegorz39_74