Pocztówkowo !

Charakterystyczny widoczek pocztówkowy. Podobno zwykle ciężko się dopchać do barierek , bo takie są... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
hristo99
Gdańsk, Polska
Widoki widoki widoki

Polecam Oia na spacer, kawe, obiad i zachód słońca. Piekne miasteczko. Według mnie najładniejsze na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lipca 2020
Malgorzata S
Toruń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 562)

Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

pięknie ale tłoczno.niemniej warto odwiedzić i zobaczyć.polecam To po prostu i trzeba zobaczyć, tysiące turystów z całego świata ,widok zapiera dech w piersiach .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

To po prostu i trzeba i zobaczyć, tysiące turystów z całego świata zebranych w oczekiwaniu na zachód słońca, widok na prawdę zapiera dech w piersiach a na koniec spontaniczna radość innowacje na stojąco w podziękowaniu matce naturze za ten spektakularny spektakl.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomaszw786
Zrecenzowano: 4 października 2018

Magiczne miejsce za dnia a co dopiero podczas zachodu słońca. Równie bajecznie jest po zmroku. Niestety tłumy ludzi zniechęcają człowieka do codziennego oglądania tego widowiska więc kilka razy udałem się na północną stronę wyspy by podziwiać równie piękny spektakl z słońcem w roli głównej.
Polecam spacer po zachodzie słońca kiedy tłumy turystów rozejdą się do swoich hoteli i swoich wycieczkowców...

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, grzegorz39_74
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miałam szczęście widzieć tam zachód słońca dwa razy.Z same miasteczka,i z łodzi, kiedy wracaliśmy z rejsu z Ios.Oba piękne !I choć może w miasteczka, pomimo tego,że był wrzesień, wciąż tłumnie, było warto.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Oczywiście nie wyobrażam sobie pobytu na Santorini i nie być w Oia podczas zachodu słońca. Oczywiście sam zachód jak każdy inny, ale miasteczko Oia z domkami na Kalderze prezentuje się cudowanie. Jest naprawdę bardzo dużo ludzi, al tworzy to także klimat tego wydarzenia, wąskie uliczki, muły przeciskające się wąskimi uliczkami między turystami. Miasteczko naprawdę piękne z cudownymi widokami.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, bylemtowiem