Porcik ze statkami

Maleńki port Amoudi Bay

Zrecenzowano: 8 lipca 2016
tomaszn15
Leicester, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 708)

Zrecenzowano: 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zejscie do portu oczywiscie z osiołkami, wiec nie uniknie sie niemilego zapachu. Sam port ma kilka restauracji, sklepiki przy stacji osiołkowej. Co ciekawe to idac dalej w lewo po przyjsciu mozna pojsc na miejsce do plywania. Polecam wytrawnym plywakom - plywa sie przy kamieniach na dole. Mozna poskakac do wody z pobliskiej malutkiej kamiennej wysepki.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Nika K
Zrecenzowano: 8 lipca 2016

Jest to najbardziej malownicze miejsce na wyspie.Do Amoudi Bay dotrzeć można pieszo lub samochodem,Otoczony stromymi skałami, znajduje się tam kilka tawern serwujących osobliwy połów dnia. Jest to również miłe miejsce, aby cieszyć się słońcem i trochę popływać choć plaża jest kamienista.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2015
Dziękujemy, tomaszn15
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Byłam kilka razy Zejście po schodach nie stanowi problemu , ale wejście już tak Odpoczywałam kilka razy Można wjechać na osiołku Widziałam je kilka razy , czasami stały na środku schodków i nie chciały się ruszyć :)Był straszny gorąc Byłam w miesiącach lipiec i sierpień

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
Dziękujemy, MartaJart
Zrecenzowano: 28 września 2015

Cudowne miejsce na obiad, widoki i klimat niezapomniane. Mnóstwo tawern . Można się tam dostać schodami z centrum Oia lub samochodem. Polecam obejrzeć zachód słońca z tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2015
Dziękujemy, JagienkaG
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na zachód słońca i skosztowanie owoców morza w jednej z tawern. Naprawdę warto wybrać się tu wieczorkiem , udać się do jednej z tawer zamówić owoce morza, wino i delektować się pięknym zachodem słońca .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, 899krzysztofg