Zrecenzowano: 20 stycznia 2019

Bardzo duży kompleks hotelowy. Dla dzieci dużo atrakcji (zjeżdżalnie wodne, zamek z placem zabaw, statek piracki, baseny i wiele innych) Jedzenie smaczne i duży wybór.
Piękna plaża przy hotelu. Wysoka jakość obsługi. Wifi prawie na całym terenie.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Janek12345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dunas M, General Manager, Melia Dunas Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2019

Dear Janek12345,

We would like to thank you very much for your time, which you have taken to share your experiences with other travelers.

We have been very pleased to welcome you to the Hotel Meliã Dunas Beach Resort & Spa. We are delighted to hear that during your stay, you were able to experience exactly this service for the Meliã Hotels. We would like to have your praise forwarded immediately to our employees, who were also very pleased.

If we can make your next stay even better, please feel free to contact us at any time.

Best regards,

Zrecenzowano: 8 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo duży i bardzo różny.
Pokoje - zostaliśmy zakwaterowani w dużej i komfortowej willi z basenem. Niby wszystko było super ale firanki porwane, ręczniki mocno zużyte i... basen tak przeraźliwie zimny, że tylko desperaci są w stanie z niego korzystać. Więc w zasadzie basen wogóle nam się nie przydał, mimo że mieliśmy dużą ochotę z niego korzystać. Dom wyposażony np. w pralkę ale nikt w recepcji nie informuje, że nie można z niej korzystać, bo to przywilej właścicieli. Ewidentnie za dużo gości hotelowych do udzielenia wszystkich potrzebnych informacji.
Restauracje - duży wybór, w zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Utrudnieniem są zapisy na kolacje - kiedyś chyba były specjalne terminale, gdzie każdy mógł się zapisać indywidualnie ale teraz terminale nie działają i trzeba się stawiać w określonych miejscach w konkretnych przedziałach czasowych i czasami odstać w kolejce. Największym problemem jest ilość gości - zbyt duża do obslużenia. Niezależnie czy była to restauracja a'la carte czy bufetowa, zawsze był problem z obsługą. Polityka NO STRESS dotyczy również kelnerów - czekaliśmy nawet 30 minut na zebranie zamówienia lub musieliśmy trzykrotnie zamawiać kawę do śniadania. Ale to chyba specyfika miejsca:)
Animacje - bogata oferta przygotowana przez hotel niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Na szczęście goście sami umawiali się np. Na siatkówkę plażową. Animatorów nie było w zasięgu wzroku.
Basen - największa niedoskonałość. Duży i piękny ale tak zimny, że korzystało z niego dosłownie kilku gości. Nie rozumiem braku podgrzewania w takim klimacie i przy takiej ilości gości (z dziećmi). Nigdzie w ofercie nie ma informacji, że basen nie jest podgrzewamy, więc zakładam, że to celowe.
Plaża - duża i piękna, z ogromną ilością leżaków. Brzydkie zejście do oceanu ale kawałek dalej jest już dużo lepiej, więc kąpiel w oceanie jest dobrą alternatywà do kąpieli w basenie.
Koty - hotel opiekuje się przepięknymi, przemiłymi i zadbanymi kotami. Tu chylę czoła, bo widać, że wszyscy pracownicy te zwierzaki lubią i dbają o nie. Niemniej spotkaliśmy jednego kota mocno pokiereszowanego, udało się nam odnaleźć osobę odpowiedzialną za opiekę nad hotelowymi zwierzakami, która obiecała pomóc zwierzakowi ale do czasu naszego wyjazdu (2.01) ta pomoc nie została udzielona. Mam nadzieję, że słowo zostanie dotrzymane i zwierzak uzyskał pomoc.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, dorotap281
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dunas M, General Manager, Melia Dunas Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2019

Dear dorotap281,

Thank you for taking the time to describe your impression of our Meliã Dunas Beach Resort & Spa.

The comments and evaluations of our guests are very important to us. Even if these are not always positive for us. We would like to apologize in any way to you for the negative impression that we have left with you. However, we would like to assure you that these occurrences do not correspond in any way to our claim to service and the usual handling. We will immediately take your evaluation as an occasion to discuss with the appropriate colleagues and to continue to work on the quality of our service and the most complete satisfaction of our guests.

We would be very happy if you gave us a second chance as a guest and we can convince you that we can do it better.

Best regards,

Zrecenzowano: 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem byłam na tydzień- dokładnie Święta Bożego Narodzenia. Wróciliśmy dzisiaj w nocy.
Hotel znajduje się nad samym morzem. Z głównego budynku w ktorym byliśmy dojście nad morze zajmuje około 5 minut.Z dalszych domków nawet 15 minut( obiekt jest duży i podzielony na sekcje). Po drodze mija się basen,rozlokowane restauracje, bary i sklepiki. Hotel jest zadbany i czysty. Obsługa hotelowa jest przyjazna i stara się pomóc- bariera językowa wciąż widoczna. Hiszpański i francuski jest o wiele bardziej zrozumiały od angielskiego. Nie wymieniono ręczników i podeszłam do pani sprzątającej z prośbą o zmianę- nie zrozumiała mnie, jak jej pokazałam to zrozumiała. Za 30 minut ręczniki były wymienione z dołączoną karteczką po portugalsku, że nie zdążyli wyprać . Jedzenie bardzo dobre- szczególnie kolacje. Śniadania typowo angielskie chociaż każdy znajdzie coś dla siebie, również dla dzieciaczków. Wigilia to była prawdziwa uczta smaków ( mąż zaprzyjaźnił się z kucharzem Sulejmanem- bardzo miły i pogodny). Z restauracji polecam Aqua( grillowana ośmiornica- Wyborna) i Atlantis( fajne kalmary). Lubimy grilla i z polecenia francuskiej pary zamówiliśmy stolik do Rancho- dla nas rozczarowanie. Typowe dania z grilla to nie są. Wszystko w ładnej oprawie, dopieszczone jednak smak przypominający kuchnię marokańską( z frytkami). Należy się uodpornić na lokalne poczucie czasu... sposób zachowania się kelnerek szczególnie Aqua( faceci jakoś bardziej ogarnięci) przypomina spacer po plaży o zachodzie słońca. One mają na wszystko czas i sobie nic z tego nie robią. Na kartę trzeba czekać aż skończą rozmawiać,nie reagują na grzecznościowe zwroty z prośbą o coś albo powiedzą "okay" i zero reakcji, potem na zamówienia się czeka i czeka. Osoby, które przyszły później dostają jedzenie wcześniej ( mimo że to samo było zamawiane). Najdłużej czekałam na starter 50 minut i się nie doczekałam.3 razy się upominałam u menadżer i nic- wyszłam. Ośmiornica i carbonara genialne dlatego czekałam. W innych restauracjach lepsza obsługa.
Wycieczki fakultatywne super- na plaży panowie proponują tańszą opcję niż w hotelu i myśmy się skusili na zwiedzanie całej wyspy- warto! Po tej wycieczce zrozumiałam radosny temperament lokalnej ludności i życie ,no stress'. Hotel ma ogromny potencjał i ciągle się rozwija. Śmiało można go ocenić na europejskie 4*. Polecam, miły wypoczynek i relaks.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Azilexena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dunas M, General Manager, Melia Dunas Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 31 grudnia 2018

Dear Azilexena,

Thank you for having chosen Meliã Dunas Beach Resort & Spa for your holidays and for having set aside some of your time to review our hotel.

Having read your review, we are glad to perceive that you have enjoyed your stay with us. We also thank you for the mention on the points that were not up to your standards, these have been noted and will be discussed with our team. It is not our intention to leave you with such an impression, quite the contrary we do our best to satisfy the needs and wants of our guests. We appreciate your feedback on points that you thought needed improvements, these will be taken into account for the continuous enhancement of our services as part of our commitment in ensuring the satisfaction of our guests.

We thank you for your contribution and we will look forward to welcoming you as our guests again in the not so distant future.

Zrecenzowano: 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Cały kompleks hotelowy jest ogromny. To małe miasteczko. Poziom usług wysoki. Do dyspozycji gości restauracja w głównym budynku oraz włoska i grill bar. Istnieje możliwość organizacji urodzin, zaręczyn czy rocznic. Wyżywienie urozmaicone i smaczne. Mały wybór owoców. Na terenie kompleksu świetnie działa wi fi. Przepiękne piaszczyste plaże i turkusowy ocean sprawiają, że można poczuć się jak w raju. Bezpłatne leżaki i parasole oraz drink bar na plaży. Wyspa mała, ale ciekawa. Wspaniali życzliwi mieszkańcy ze swoją dewizą "No stress". Animacje przy basenach i w amfiteatrze na wysokim poziomie. Muzyka na żywo przy głównym budynku. Joga na plazy i pilates przy basenie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie... Minęło kilka miesięcy, a ja nadal jestem pod wrażeniem!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Małgorzata N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dunas M, General Manager, Melia Dunas Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 4 października 2018

Dear Małgorzata N,

Thank you for having chosen Meliã Dunas Beach Resort & Spa for your holidays and for having set aside some of your time to share your review with us.

It has been truly a pleasure having you as our guests and we are very happy to know that you have had an enjoyable stay with us, as this is the aim towards which we strive for each day.

Thank you for having recommended our hotel to prospective guests, we will look forward to the delight of welcoming you as our guests again hopefully soon.

Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel z ogromną ilością atrakcji - wspólnie z hotelem Sol stanowią kompleks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Będąc gościem Melia można korzystać z wszystkiego co oferuje również hotel Sol. Jedzenie jest urozmaicone i bardzo dobre a obsługa przesympatyczna. Zamieszkaliśmy w apartamencie rodzinnym - 75 m2, więc ogromnym i dającym dużą swobodę. Mamy 2 sypialnie, salon i kuchnię i 2 łazienki. Plaża jest prywatna i bardzo piękna - miejsca na leżakach jest wystarczająco i o każdej porze dnia znajdzie się wolne miejsce. Bary na plaży i przy plaży oferują wszystko co potrzebne - alkohole, kawę i napoje bezalkoholowe. Podczas pobytu można rezerwować 3 tematyczne restauracje - steakhouse, śródziemnomorską i hinduską. Warto skorzystać z wycieczek oferowanych na plaży zamiast tych w biurach (TUI i Itaka), bo cena jest dużo bardziej atrakcyjna a ludzie bardzo przyjaźni.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, wojciechw750
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dunas M, General Manager, Melia Dunas Beach Resort & SpaOdpowiedź udzielona 26 lipca 2018

Dear Wojciech W,

It has been truly a pleasure having you as our guests and we are more than delighted to read your wonderful opinion about your recent stay in our hotel. There is nothing more rewarding than knowing that our dedication to the service excellence and to create memorable stay is appreciated.

Thank you once again for your contribution, we are already looking forward to the pleasure of having you with us again in the not so distant future.