Zrecenzowano: 5 września 2019

Wycieczka z rodziną z biurem Tui do hotelu Riu Funana na wyspę Sal w styczniu. Wyjazd oceniam na mocne 5+
Hotel wspaniały. Mnóstwo jedzenia picia wiele restauracji itp. Jedzenie różnorodne i bardzo dobre. Do plaży bardzo blisko. Choć przy hotelu fale tak ogromne , że nie dało się kąpać. Ale idąc w stronę miasteczka plaża około 1do 2 km polecam kąpiele tam dużo spokojniej. Woda krystalicznie czysta piasek na plaży bez kamieni itp. Miejsce polecam ale tylko na lezakowanie ponieważ tam nic oprócz hotelu i w miasteczku parę sklepików nic innego nie znajdzie się.
My byliśmy w styczniu i było bardzo ciepło choć podobno są to właśnie wietrzne miesiace i czego nie odczulo się w powietrzu ale odczulo za to w wodzie. Fale przewracaly silnych facetów więc kobiety i dzieci bez szans. Stąd ciekawostka idąc kawałek dalej woda spokojniejsza i dało się tam kąpać. Hotel czysty sprzatany na biezaco.Niczego nam tam nie brakowalo a bylismy 2 tygodnie.Ogólnie bardzo polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, dzidkagda
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udane wakacje 21-28 lipca. Hotel 5* to moze i nie jest,pokoje bez rewelacji ale patrzac na warunki panujace na wyspie poza kurortem, smialo mozna dac 6*. Restauracja-super,nie ma sie do czego przyczepic.Sniadanie,obiad i kolacja wszystko na najwyzszym poziomie,wybór bardzo duzy,wszystko swieze i smaczne. Obsluga hotelowa zawsze usmiechnieta i pomocna. Basen czysty,drinki,napoje dobre,widac ze nie oszczedzaja na kliencie. Na wyspie zeczywiscie niewiele do zobaczenia. W jeden dzien objechalismy wszystkie ciekawe miejsca z lokalnym przewoznikiem(swoja droga koles rowniez godny polecenia) Podsumowujac:warto jechac do tego hotelu. Wspanialy wypoczynek. POLECAAAAM. !!!!!

1  Dziękujemy, Mirek N
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel RIU Funana, jak i cała sieć nigdy mnie nie zawiodła.
Przyjaźni ludzie, charyzmatyczni animatorzy, czystość na wysokim poziomie, jedzenie wyśmienite, spełniane wszystkie oczekiwania, gość traktowany z najwyższą godnością, zadbane ogrody. Piękna plaża i ocean. Przy hotelu wolontariusze prowadzą hodowlę żółwi. Wszystko na najwyższym poziomie, jedno co mogłoby być lepsze to większe baseny i więcej w tej okolicy leżaków, ale taka już infrastruktura hotelu i trudno będzie to zmienić.
Kraj bezpieczny, więc warto korzystać z wycieczek u lokalnych sprzedawców, 1/3 cen.
W związku z wycofaniem Boeinga Max, TUI wyczarterowali zamiennie Boeinga 737, który wg mnie dopuszczony powinien być do lotów max 5 godz....co wiązało się z międzylądowaniem na tankowanie, do tego 1,5h opóźnienia do i z powrotem 2,5.
Pomimo uciążliwości związanej z lotem, wakacje uznaję za bardzo udane!!!!

2  Dziękujemy, Lucyna Ś
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane. Baseny oraz animacje na wysokim poziomie /trzeba tylko rano zarezerwować leżaki bo o godzinie 8-9 brak miejsc/. Jedzenie bardzo urozmaicone, bardzo smaczne / duże miłe zaskoczenie /. do plaży krótki spacerek między palmami. I niestety małe ale, skradziono nam pieniądze z zamkniętego sejfu, była wezwana policja mieliśmy jechać składać zeznania na komisariat ale po rozmowie z dyrektorem uznaliśmy że szkoda czasu i tak to nic nie da. Poprosiliśmy hotel w ramach rekompensaty o przedłużenie doby w dniu wyjazdu / koszt przedłużenia 40 euro skradziono nam 350 euro / niestety prośba została odrzucona więc sami opłaciliśmy ten czas. Trochę wstyd dla tak renomowanej sieci Hoteli jak RIU, ale widocznie mają już tak dużo klientów ,że nie bardzo dbają o takie szczegóły. W związku z tym mamy dla nich nowe hasło NO STRESS, JEŻELI ZAPOMNISZ HASŁA DO SEJFU NIE MARTW SIĘ HAKUNA MATATA KTOŚ INNY OTWORZY GO ZA CIEBIE BEZ KODU :-) .

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, dareks211
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Jedzenie super, trochę ciemno, ale tam to norma... dużo drewna, taka kultura... po 3 dniach się człowiek przyzwyczaja. Ogólnie super relax.. :) polecam wszystkim rodzinom i nie tylko Bardzo życzliwi ludzie i duża czystość pokoi.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z riu.com
Dziękujemy, Roman-RP