Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najdroższy hotel na wyspie, natomiast na niskim poziomie. Nie uzupełniany mini barek w pokoju, brak nawet mydła w łazience. Sala fitness słabo wyposażona i bez klimatyzacji. Recepcja nie reaguje na zgłoszone problemy. Nie polecam wypoczynku w tym hotelu, tym bardziej, że byłem już poza głównym sezonem tj. Od 1 do 9 września.

Najpiękniejsza w tym hotelu jest... Plaża Ale to akurat nie ich zasługa.

Dziękujemy, rafa_l677
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel odwiedziłam z córką na początku sierpnia. Pozytywne zaskoczenie od razu po przyjeździe,nie trzeba dźwigać walizek,od razu są przewiezione do pokoi.
Czas oczekiwania na meldunek w recepcji umiliła nam pani przynosząc świeże soki.
Przez cały czas naszego pobytu cały personel był bardzo przyjazny, pomocny, a przy tym nienarzucający się.
Pokój lekko pachniał wilgocią,ale hotel jest przy samej plaży, dlatego nie zdziwiło nas to. Fajnie, że oprócz klimatyzacji w pokojach są wiatraki sufitowe, można otworzyć okno i jednocześnie nadal cieszyć się chłodem. Komary były może ze 3 na krzyż, poza tym z insektów tylko mrówki na plaży:-) Hotel czysty, bez problemu można umyć i zdezynfekować ręce przed posiłkami. Nie spotkały nas żadne żołądkowe przygody.
Posiłki bardzo dobre, dla mnie najważniejsze było, że wszystko jest bardzo świeże, żadnych przywiędłych owoców, wszystko obrane,czyściutkie. Naturalne soki i normalne markowe alkohole w all inclusive. Barek w pokoju niczym na Bahamach, super.
Potwierdzam opinie o doskonałej kawie w barze Capuchino (to nie literówka) w lobby.
Muzyka klimatyczna,nie za głośna,regionalni artyści z Cesaria Evora na czele,nie ma mowy o zgiełku i przekrzykiwaniu klubowych przebojów. Animatorzy przesympatyczni,wieczorami muzyka na żywo.
Plaża czysta, woda kryształowa, można znaleźć cień pod palmami,skorzystać z baru z napojami, nurkować i surfować. Duzy wybór wycieczek u lokalnych sprzedawców przy zejściu na plażę, warto skorzystać.
Podczas pobytu dopadł mnie ból zęba- natychmiastowa pomoc w klinice hotelowej,lekarz dyżuruje 24h/dobę.
Polecam hotel dla par i osób ze starszymi dziećmi; tuz obok znajduje sie bardziej rozrywkowy riu funana z klubami i atrakcjami dla najmlodszych.

1  Dziękujemy, alpenlo
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Bylismy od 14-21 lipca. Hotel przepiekny ,podobno nalepszy na wyspie. Tak tez twierdzimy . Wszystko super. Jedzenie bajka , dostepne 24h. Alkohol super ogrom alkoholi importowanych. Obsluga na najwyzszym poziomie. Pokoje przepiekne, czysciutkie pachnace . Sprzatanec codziennie. W pokoju barek z alkoholami i napojami . Teren hotelu ogromny i dlatefo nie sposob sie nudzic. Stale sie cos dzieje..Gosciehotelu Riu Palace mogli korzystac z calego kompleksu Riu czyli takze z wszystkiego w hotelu Riu Funana. Ogromna roznica takze naprawde warto doplacic pare zlotych aby byc w Palace. Bylismy na wycieczce objazdowej calodniowej po wyspie polecamy naprawde niezapomniane wrazenia. Wycieczke kupilismy z biura Barakuda gdzie przewodnicy to Polacy. Cena wycieczki 38Eur. Trzeba to zobaczyc. Wakacje i hotel gone polecenia .

Dziękujemy, hannas298
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu Riu Palace Cabo Verde spędziliśmy 2 tygodnie na przełomie czerwca i lipca. Był to nasz 4 pobyt w hotelu sieci Riu i kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel położony w sąsiedztwie drugiego hotelu tej sieci - Riu Funana. Jak przystało na tą sieć obsługa personelu była na najwyższym poziomie. Wszystkie posiłki były bardzo urozmaicone, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Warto także odwiedzić restauracje a'la carte. Na wyróżnienie zasługuje także wysokiej jakości kawa podawana w przepięknych filiżankach. Największą wartość w mojej opinii stanowi położenie oraz infrastruktura hotelu. Riu Palace Cabo Verde leży przy jednej z piękniejszych plaż na Sal i jeśli ktoś chce odpocząć z daleka od cywilizacji oraz nacieszyć swoje oczy pięknem oceanu to powinien odwiedzić właśnie ten hotel, który jest pięknie i czysto utrzymany. Jedynym ale jak dla nas maleńkim minusem są pokoje hotelowe - po dokładnym przyjrzeniu się widać ślady zużycia oraz wpływu soli z oceanu. Wspominając o pokojach należy pochwalić ekipę sprzątającą, która codziennie bardzo dokładnie wywiązuje się że swoich obowiązków. Gorąco polecam Riu Palace Cabo Verde.

1  Dziękujemy, agnies_capricorno
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Piękny hotel, w którym czuć afrykański klimat. Na tle pustynnego krajobrazu Cabo Verde hotel jest jak cudowna oaza spływająca zielenią. Znajdziemy tu ochłodę wśród majestatycznych wysokich palm. Następnie wita nas chłodne i przepiękne lobby. Cała obsługa hotelu jest bardzo miła, pomocna i wszyscy ciągle się uśmiechają. Pokoje są bardzo czyste, codziennie sprzątane. Baseny są zadbane, ale woda jest chłodna. Tuż przy hotelu rozciąga się jedna z najpiękniejszych plaż jaką widziałam. Jest bardzo długa, szeroka i piaszczysta. Dużo leżaków. Można nią dojść aż do Santa Maria. Urok tego miejsca polega też na tym, że jest tu mało ludzi, a w promieniu kilku kilometrów nie ma żadnego hotelu. Podczas długiego spaceru mija się kilka osób. Jedzenie - wow pyszne!!! Duży wybór warzyw, owoców, mięs, ryb, owoce morza, słodyczy, fast food, serów, orzechów... - wow! Gorąco polecam ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: byliśmy w pokoju 7108 - polecam, blisko basenu i lobby
1  Dziękujemy, joanna_mazuryk1