“Smacznie i klimatycznie”
Konoba Katara — recenzja

Konoba Katara
Nr 10 wśród 34 Restauracje (Brela)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 5 września 2019

Smaczne jedzenie w miłych okolicznościach. Piękny widok na morze i wyspę Brač. Ceny porównywalne z innymi restauracjami. Bezpłatny transfer w obie strony. Muzyka na żywo. Kapela bardzo miła dla ucha. Obsługa średnio zna jezyk angielski. Płatność tylko gotówką.

Dziękujemy, Andrzej B

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odradzam zamawianie wszelkich dań na wagę lub zbiorczych np 3 porcji muli. Drodzy restauratorzy- turyści potrafoą liczyć a za podanie 2 porcji i kasowanie za 3 należą Wam się tylko baty!! Ostrzegam przyszłych klientów- wybierzcie inną restaurację.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Sylwia L
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 3 porcje małż (muli), dostaliśmy je na jednym półmisku - podobno jedna porcja to pół kilograma (cena za 1 porcję 75 kun), więc powinnismy dostać półtora kg- może razem z pieczywem...Swoją drogą 75 kun za pół kg to bardzo wysoka cena, przy morzu 90 kun kosztuje porcja 1kg.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jacek42
Zrecenzowano 17 października 2017

Poza widokiem nie ma tam nic specjalnego. Jedzenie paskudne a obsluga fatalna. Zbyt dlugi czas oczekiwania. Nie polecam. Jest duzo lepszych konob w Breli.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Jack Z
Zrecenzowano 21 września 2015

Byłam tu dwa razy.I pojadę następny.Lokal prowadzony przez dwie młode dziewczyny( siostry). Miłe i serdeczne. Polecam potrawy z pod "peka". Przy rezerwacji miejsca trzeba sobie zamówić taka potrawę , bo jej przygotowanie trwa kilka godzin. Porcje obfite.

Termin wizyty: sierpień 2015
4  Dziękujemy, Ewa H

Konoba Katara — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Baszka Woda, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Katara? Podziel się wrażeniami!