“Kolacja”
Plima — recenzja

Plima
Nr 2 wśród 34 Restauracje (Brela)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wszystkiego super jak najbardziej polecam, owoce morza znakomite,porcje duże i ceny przyzwoite.Restauracje znajduje się przy samym morzu,widoczki fajne.Pozdrawiam

Dziękujemy, RSBB77

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Restauracja tuż przy plaży. Oczywiście polecam owoce morza. Grillowana ośmiornica - palce lizać. Wolisz mięsko? Zamów cevapcici, ale oczywiście znajdziesz tam więcej dań. Polecam częstsze wizyty, a poczujesz się jak na rodzinnym obiedzie, a nawet zostaniesz poczęstowany rakiją (dobrą, nie jak na pierwszym lepszym fish-pikniku).

Dziękujemy, Arecki_P72
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilkakrotnie i za każdym razem zjedliśmy pyszne ryby (makrela, dorada i okoń morski) z doskonała Malwazją oraz tagiatele z bobem i krewetkami. Szybka i sprawna obsługa. Na koniec miły dodatek w postaci rakiji oraz wiśniówki. Warto spróbować lodów lawendowych.

1  Dziękujemy, pzaq80
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko czego spróbowałem w tej restauracji było nieziemskie, klimat również wyjątkowy. Polecam każdemu kto będzie w okolicy

Dziękujemy, 287krystiant
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko świeże, smaczne. Każde danie jest trafionym wyborem. Czasem trzeba poczekać na stolik, ale warto. Obsługa mówiąca w kilku językach, bardzo profesjonalna. W tym roku również będziemy tam stałymi bywalcami.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Rozvad84

Plima — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Baszka Woda, Split-Dalmatia County

Brela, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Plima? Podziel się wrażeniami!