“Punta Rata”

Beach restaurant Punta Rata
Nr 15 wśród 34 Restauracje (Brela)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niestety bardzo słabe. Hamburger jak z mikrofali. Frytki odleżane i nie chrupiące. Ryba była wporządku. Obsługa miła. Współczuje kelnerom którzy pytają czy smakowało i w odpowiedzi dostają negatywny feedback...nie tylko od nas. Szef knajpy powonien sie zastanowic. Wwidentnoe ttaktuje ludzi jako jednorazowy klient. Trudno. Zdjecie z hamburgerem przedstawia calą porcję frytek.

Dziękujemy, marcinp0dr0znik

Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się w spokojnym i romantycznym miejscu. Oferta bardzo słaba. Ceny dość wysokie. Osobiście tam na pewno nie wroce a innym nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, nachodak
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z czterech dań które zamówiliśmy jedno było jadalne. Wszystko odgrzewane. Ceny smiesznie wysokie. Piwo najdroższe chyba na całym wybrzeżu 26 kn. Mała szklaneczka soku 30 kn. Ogólnie nic ciekawego. Nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, saszku1
Zrecenzowano 22 lipca 2017

Drogo (kawa 15 hrk, w innych miejscach Breli 9-10 hrk), niekumaci i olewający klienta kelnerzy. Ciężko doprosić się o rachunek.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, aegean100
Zrecenzowano 29 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

3 lane piwa do wyboru - jasne, średnie i ciemne. Zupy całkiem smaczne. Restauracja zlokalizowana bezpośrednio przy plaży - chyba najbliższa od słynnego kamienia w Breli.

Termin wizyty: lipiec 2015
2  Dziękujemy, Kovalio

Beach restaurant Punta Rata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Baszka Woda, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Beach restaurant Punta Rata? Podziel się wrażeniami!