“Zaczęło się ze zgrzytem.”
Konoba Galinac — recenzja

Konoba Galinac
Nr 8 wśród 34 Restauracje (Brela)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku jaja z parkowaniem. Nie możesz zaparkować tu bo to miejsce dla gości z Konoby Katara a kiedy szefowa , przez pomyłkę weszła do Konoby Katara to już przyleciała dziunia i kazała zmienić miejsce parkowania. Jak już zajęliśmy stolik w Konobie Galinac to pojawiła się kolejna niesympatyczna dziunia i oznajmiła , że zajęliśmy stolik dla 5 osób i dała. Am do zrozumienia , że mamy się przesiąść ! Tym razem oznajmił , że Shamrock to kolejny członek rodziny i że nie będę się przesiadał. Burknęła coś niegrzecznie , że idzie po szefa, już miałem zaproponować mojej szefowej zmianę lokalu , ale pojawił się sympatyczny kelner , który nie dość , że przyniósł wodę dla Shamrocka , to jeszcze nas należycie obsłużył. Wizja tej niegrzecznej dziuni , rozpłynęła się w zapachach dobrego jadła. Naprawdę smacznego. Jedyną wadą tego miejsca jest fakt smrodu papierochów , które palą goście . Wali od stolików jak z sanacyjnej obory , gdy np kobiety palą . Powinien być zakaz palenia . Ale wróćmy do jadła , talerz z mięsiwem wyborny a risotto wyśmienite , wisienką na torcie , był parmezan wraz z tarką . Czy polecam , jeśli nie przeszkadza Wam , że mogą was przesuwać z jednego do drugiego stolika , to polecam . Jeśli jednak tak , to zmiana lokalu jest jak najbardziej na miejscu. Niech się im nie wydaje , żw tylko kasa wyciągana ze stolika jest najważniejsza.

Dziękujemy, robertsX2120UF

Zrecenzowano 26 sierpnia 2015

Byliśmy w tej restauracji rok temu i wtedy było dość drogo, ale jedzenie i obsługa oraz przede wszystkim piękny widok - rekompensował wszystko. Teraz niestety ceny poszły w górę o jakieś 30%, a obsługa chaotyczna przy tej masowej ilości ludzi, która odwiedza restaurację.
Odniosłam wrażenie, że całe wycieczki turystów są tam przywożone, co powoduje, że kameralna knajpka stała się miejscem tłocznym i nieprzyjaznym. Obsługa nie radzi sobie z taką ilością gości, przez co na złożenie zamówienie, a później na samo zamówienie czeka się bardzo długo.
Ryby średnio smaczne, za to bardzo drogie. Porcje zupy w śladowej ilości, ale w cenie jak za cały garnek :-) Beefsteak z sosem pieprzowym bardzo smaczny i to było jedyne danie bez zarzutu.
Niestety całościowo patrząc jedzenie przesadnie drogie i nie odpowiadające jakością. Poza tym to jest konoba, a nie restauracja hotelowa w centrum.

Termin wizyty: sierpień 2015
1  Dziękujemy, Malgorzata K
Zrecenzowano 26 czerwca 2015

Duży plus za bezpłatną taksówkę. Pyszne wino i dania. Jagnięcina bardzo delikatna i smaczna.
Położenie restauracji idealne dla smakoszy ładnych widoków

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, 941aniap
Zrecenzowano 2 września 2014

Restauracja jest pięknie położona i rozciąga się z niej niesamowity widok na morze. Szczególnie warto tu przyjechać o zachodzie słońca, bo wrażenia są niezapomniane.
Jedzenie bardzo dobre, choć mały wybór ryb. Pyszne muszle w białym winie oraz czarne risotto.
Obsługa trochę powolna, ale to nic nowego w tym regionie.
Niestety trochę za wysokie ceny w stosunku do jakości i smaku potraw. Powinno być co najmniej o 1/3 taniej, bo póki co płaci się chyba jedynie za panoramę...

Termin wizyty: wrzesień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Malgorzata K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna knajpka mieszcząca się w przeuroczej starej części miejscowości na wysokim wzgórzu z którego polecam przepiękny zachód słońca z widokiem na morze. Dowozi bezpłatna taksówka. Miałem okazję spróbować małże oraz kurczaka z sosem grzybowym. Polecam. :)

Dziękujemy, Owcaa

Konoba Galinac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Baszka Woda, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Galinac? Podziel się wrażeniami!