“Najlepsze na wyspie!”
Mi Mum's Takeaway — recenzja

Mi Mum's Takeaway
Zrecenzowano 5 września 2019

Ze wszystkich take away z La digue ten jest zdecydowanie najlepszy. Nie warto nawet probowac innych. Danie podawane w normalnych warunkach na talerzu. Czysto, smacznie i widac co jest w srodku. Nie znajdziecie zadnej chrzastki lub kawalka skory, ktory spowoduje ze dalsze jedzenie stanie sie nie mozliwe :P
Porcje moglyby byc nieco wieksze ale rozmiar jedzenia nie rozni sie od konkurencji. Polecem

Dziękujemy, Grzegorz N

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duże porcje, dobry wybór, uprzejma obsługa, blisko centrum, wszystko świeże polecam, bo warto zjeść i chce się tam wracać.

Dziękujemy, rafalthemajor
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Jak powiedział jeden miejscowy wyspiarz ,najlepszy Takeaway na La Digue.Czynny w porze lunchu i kolacji(przerwa 15-18).Świeże pyszne dania na miejscu lub na wynos.Ceny bardzo przystępne.np.ryba Jack,ryż,surówka-65rupi.lokalizacja 100m od portu(Mariny ).

Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, dużo miejscowych klientów choć porcje mogłyby być odrobinę większe. Polecam również świeży sok :)

Dziękujemy, leszeks503

Mi Mum's Takeaway — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

La Passe, Wyspa La Digue
Wyspa La Digue, Seszele

Byłeś(-aś) w Mi Mum's Takeaway? Podziel się wrażeniami!