“Coś mi nie pasuje”
Restauracja Weranda — recenzja

Restauracja Weranda
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Morzyczyn)
Zrecenzowano 19 października 2017

Nie pasuje mi .. już wiem, wystrój do lokalizacji. Może się czepiam ale to jest restauracja nad jeziorem i taką bym wolała za dużo blichtru a jedzenie różne. To co jadłam było smaczne ale znajomym niezbyt smakowało.

Dziękujemy, barbara n

Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Na plus na pewno lokalizacja nad samym jeziorem plus ładny wystrój zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (choć od strony parking wyglada niepozornie).
Parking duży.
Obsługa OK.
Dania smaczne ale nie jakieś szałowe przynajmniej nie wybierajac najdroższych pozycji. Do wszystkich pozycji należy jeszcze doliczyć dodatki wiec uzbiera się trochę na rachunku ;-/

Na minus na pewno właśnie ceny - uważam ze trochę przesadzone. Tak jak pisałem ładnie, smacznie ale nie na tyle aby w tym regionie tyle płacić.

1  Dziękujemy, 201maciejp
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeździmy z żona lub z cala rodzinka, zawsze smaczne i świeże dania. Obsługa świetna, zna kartę menu i produkty wykorzystane do przyrządzenia. Polecam dla rodziny jak i na romantyczne spotkanie.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Andrzejzimny
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja robi wrażenie od wejścia. Administrator spotyka gości przy wejściu i wydaje numer stolika ale z ograniczeniem czasowym ( nam powiedzieli ze stolik do 14:00) czyli trzeba jeść na czas?! Obsługa miła fajnie wykończone wnętrze dużo zielieni klimatyczne miejsce . Lokalizacja super widać jezioro . Dania były zwyczajne nic specjalnego zamówiliśmy pierś z indyka z warzywami i karkówkę na grillu do Dania głównego dodatki trzeba zamawiać osobno (ryż ziemniaki ) . Nasz rachunek był 105 złoty dla 2 osób Dania główne z kawa i sokiem . Dosyć średnie wrażenie co do jedzenie ale bardzo dobrze wrażenie od atmosfery

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, lapkinadarya
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017

Jeżdżę raz na jakiś czas i zawsze smakuje, choś zamawiam zwykle coś innego ,obsługa bardzo dobra ale ceny są wysokie.

1  Dziękujemy, Pawel W

Restauracja Weranda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stargard, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Weranda? Podziel się wrażeniami!