Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nasz pobyt trwał kilka dni. Jest to miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. Dla nas było miejscem wypadowym, z którego zwiedzaliśmy okolice, co byłoby nie możliwe bez auta. Pałac jak i jego otoczenie zadbane, czyste. Posiłki smaczne i bardzo duże. Obiadokolacja prócz przysawki i dania głównego składa się jeszcze z deseru. Codzinnie do wyboru inny zestaw ale jeśli coś nie podpasuje można poprosić o zmianę. Jest też menu dla dzieci. Basen czysty, wystarczających rozmiarów, czynny do 21 ale niestety często po 20.00 Panie zaczynały sprzątać np. szatnie czy korytarze co powodowało dyskomfort i dawało odczucie dla gości by już kończyć pływanie. Na miejscu jest wypożyczalnia rowerów/ 10zł za godzinę.

Dziękujemy, N1468ZIannaa
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Lokalizacja bardzo przyjemna, pałac ładny.
Co do kuchni - dobre przystawki, tatar oraz carpaccio przygotowane ze smakiem, śledź ze śmietaną niestety miał więcej śmietany niż śledzia.
Dania główne przeciętne - kaczka przyzwoita, dodatki bardzo tłuste
Deser słaby, szarlotka smakowała blaszką, w której musiała przez trochę czasu stać.
W okolicy na pewno są lepsze miejsca do odwiedzenia.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nina_kowalik
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Pałac znalazłem w internecie przypadkiem i postanowiłem spędzić w nim krótki urlop. Jeśli szukacie Państwo ciszy i spokoju, z dala od wielkomiejskiego gwaru, to umiejscowiony w parku nad stawem z wyspą Pałac Myślęta może być tym, czego szukacie. Ja wynająłem duży apartament z widokiem na staw i park ( w oknach stosowne siatki przeciw owadom ! ). Kuchnia niezła ( polecam gorąco pasztety w menu śniadaniowym ! pyszne ! ). Niewielki ale wystarczający basen, sauna, jacuzzi. Ja skorzystałem z masaży relaksacyjnych i mogę je polecić. Mój rozkład dnia to np. zwiedzanie zamku krzyżackiego w Działdowie - wspaniałe, nowoczesne muzeum multimedialne ! zwiedzanie zamku w Nidzicy, albo wspaniały skansen w Olsztynku ze zwierzętami domowymi, pijalnią ziół, a wieczorem lampka niezłego wina na pałacowym tarasie. Można też wspiąć się na pałacową wieżę z widokiem na okolicę i sąsiadujący dawny folwark. Wrażenie robi sąsiadująca hodowla krów, absolutnie nie uciążliwa dla gości pałacu.

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje z widokiem na staw
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Jerzy T. Z
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Pałacyk bardzo ładny. Bardzo czysto i spokojnie. Basen malutki ale fajny. Smaczne domowe posiłki. Bardzo sympatyczny personel. Ceny - jednak drogo jak na to co jest proponowane. Na duży minus kawa - fatalna! Spa w ogole nie nazwalabym spa - drogie zabiegi i srednio profesjonalne. Nie czulam sie dopieszczona. Lakiery do paznokci do wyboru sa trzy i przeterminowane.
Na silowni nic nie dzala- maszyny i rowerki popsute, totalna zenada.
Najwiekszy minus - pan na recepcji. Taki gbur. W ogole nie zapyta, nie zagada. Jak we wczesniejszych komentarzach- brak gospodarza.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Pałacyk położony w pięknej, cichej okolicy. Jedyny rozsądny pokój to ten co mieliśmy czyli apartament królewski. Jakuzzi 4 osobowe w sypialni, bardzo dobre jedzenie i duże porcje. Basen czysty zadbany, wszystkie atrakcje działają. Idealne miejsce na taki reset z dala od miejskiej dżungli. 3 dni to optymalny czas, bo na więcej może się wszystko znudzić, gdyż w pobliżu nie ma zbytnio atrakcji. Podsumowując POLECAM i na pewno wrócimy.
Jedyny minus to jedno krzesełko dla dziecka na całą restauracje i dość wysokie ceny jak w hotelu 5*.
2 osoby + dziecko

Wskazówka dotycząca pokoi: Jedyny rozsądny pokój to królewski.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ziko234