Ethnographic Museum of Kruja

Zrecenzowano: 4 lipca 2018
Faithless01
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Dom zamożnej rodziny mieszkającej tam ponad 130 lat temu. Świetnie zachowane przedmioty użytku codziennego, stroje i narzędzia. Niby jest opis p polsku ale warto poczekać na oprowadzenie przez kustosza- ciekawie i zabawnie opowiada o życiu w tamtych czasach

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kkazamo
Zrecenzowano: 4 lipca 2018

Muzeum to prawie skansen, zachowany typowo albański budynek mieszkalny z ciekawymi eksponatami. Można zobaczyć wystrój albańskiego domu sprzed 100 lat, przekonać się jak wyglądało wyciskanie oliwy z oliwek czy pędzenie rakiji. Warto tu zajrzeć.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Faithless01
Zrecenzowano: 25 września 2017

Myślę, że będąc w Kruji każdy powinien odwiedzić to miejsce. Spora dawka historii, przewodnik ciekawie opowiada o eksponatach, obyczajach, mentalności dawniej panującej na tych ziemiach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Dziewczynka_wojenka
Zrecenzowano: 18 września 2017

Fajne miejsce do zwiedzania, dużo ciekawych informacji jeżeli idziesz z przewodnikiem. Bardzo ładne widoki na Kruje!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, AguPrus
Zrecenzowano: 3 lipca 2017

Etnograficzne Muzeum w Krui warte odwiedzenia ... tu poznaliśmy życie przed wiekami , obrządki , stroje , byliśmy w komnatach , gdzie czas się zatrzymał , mozna powiedzieć , że przenieśliśmy się do przeszłości , polecam tę atrakcję

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Danuta S