“Obiad dla zgłodniałych”
Piccolo Grande Amore — recenzja

Piccolo Grande Amore
Nr 3 wśród 58 Restauracje (Berat)

Wraz z dziewczyną doświadczyliśmy bardzo miłego traktowania ze strony obslugi. Na dania co prawda troszkę czekaliśmy ale były świeże i bardzo smaczne w ilościach bardzo dużych. Na koniec poczestowano nas rakiją która była bardzo mocna:). Polecam super lokal!!!!!

Dziękujemy, mstachowicz1980

Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia i rodzinna atmosfera. Z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z posiłku. Trzeba odejść od głównego deptaku o 5 minut, ale z całą pewnością warto.
Świetna obsługa, można bez problemu dogadać się po angielsku. Genialna panorama.

Dziękujemy, micha_p908
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super! Byliśmy tu czystym przypadkiem,ale jedzenie super! Pierwsza restauracja,w której podają deser. Wino stołowe extra.Właściciel sam podaje jedzenie,jego mama dopilnowuje kuchnię i mówią tu po angielsku.

Warto to zajrzeć, konicznie na ostatnie piętro z piękną panoramą miasta Berat

Dziękujemy, michalb339
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie i przemiła obsługa.
Lunch bardzo nam smakował i szczerze polecam, ponieważ warto! :)

Dziękujemy, Ania_n89
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018

Pyszne jedzenie, nawet dla wegetarian. Ciekawe, albańskie smaki, baaardzo duże porcje w dobrej cenie. Miła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewelina333

Piccolo Grande Amore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piccolo Grande Amore? Podziel się wrażeniami!