“Jedzenie... nawet, nawet... ale pod wieloma względami czas się tam zatrzymał...”
Bar Cëchi Nórcëk — recenzja

Bar Cëchi Nórcëk
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Ostrowo)
Zrecenzowano 1 września 2019

W Ostrowie jesteśmy co roku od 2009. Bardzo lubimy tam jeździć i do pewnego momentu jedliśmy w Cichej Norce całą rodziną. Niestety w tym roku... no serio... nic dobrego nie mogę powiedzieć... no chyba tylko to, że ceny są niewygórowane... NO ALE BRAK PŁATNOŚCI KARTĄ... słabo... o jedzeniu to nawet nie wiem co miałabym powiedzieć... naleśniki dla dziecka suche i twarde... nie chcę nawet wiedzieć ile czasu i gdzie były magazynowane... Reszta rodziny jadła kotlety, pulpeciki z kaszą, devolaje... nic dobrego niestety nie napiszę. Szkoda... bo to była nasza ulubiona miejscówa... wiele lat.

Dziękujemy, Kali M

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po dwóch wizytach w tym barze z cała pewnością stwierdzam ze jego kaszubska nazwa cichy kącik nijak się ma do panującej tu atmosfery. Co do samych potraw nie ma się do czego przyczepić , halibut i dorsz oraz klopsiki smakują ok , gofry z różnymi dodatkami też. Nie próbowaliśmy kebaba ale kilka okolicznych stołów było wprost wypełnione tym „specjałem”. Jedyne co mi nie pasowało w tym lokalu to smutna bardzo młoda obsługa sprawiająca wrażenie jakby musiała zaliczyć obowiązkowe bezpłatne praktyki......

Dziękujemy, qq2015
Zrecenzowano 8 maja 2019

Ilekroć jestem nad Bałtykiem często jem w tym barze. Wiem że cześć rzeczy sami robią na miejscu np zupy (polecam rybną - wg domowego przepisu właścicielki) naleśniki (polecam z musem jabłkowym), placki ziemniaczane, czy przepyszne gofry (najlepsze jakie kiedykolwiek jadłam). W tym roku mój syn zajadał się też klopsikami i gołąbkami.
Niestety jest to małe miejsce i bywają kolejki i czasem trzeba czekać na stolik, ale warto.

Dziękujemy, joannar693
Zrecenzowano 2 października 2018

W Cechi Norcek byliśmy całą rodziną w czerwcu 2018. Za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi, jedzenia i ogólnie panujących tam warunków :) Nasza wizyta była co prawda na samym początku sezonu ale nie mogliśmy się do niczego przyczepić poza (jak dla mnie) wielkością porcji. Wiadomo, że ciężko jest wszystkim dogodzić ale 2 obiady musiały być dla mnie :) Polecam i na bank będąc ponownie w Ostrowie pójdę tam po raz kolejny,

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bartłomiej Z
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018

W Cëchi Nórcëk dwukrotnie zamawiałam rybę (dorsz i flądra) i każdorazowo byłam rozczarowana. Ryby mdłe, niedoprawione i wodniste, smakują jak rozmrożone a nie świeże. Surówki z kolei ociekające olejem, co nie tylko ja zauważyłam, ale i goście ze stolika obok. Buraczki też nie spełniły moich oczekiwań. Ceny moich zestawów obiadowych przerosły o kilka złotych ceny w sąsiednich restauracjach/barach, gdzie podawane ryby są doprawione i prosto z Bałtyku, a dodatki przygotowywane na miejscu.

Jest też problem z miejscami siedzącymi, w godzinach szczytu trzeba wypatrzyć stolik i czuwać kiedy goście odejdą żeby jak najszybciej go zająć. Jest to bar szybkiej obsługi z kilkoma okienkami do zamawiania (oddzielnie ryby, inne dania obiadowe, desery i napoje). Klienci wywoływani są numerkami i obiad dostają niemal od ręki, więc ludzi przewija się dużo. Na plus na pewno traktuję zatrudnienie pana, który wypatruje zwolnionych stolików i natychmiast je sprząta przed kolejnymi gośćmi.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Avkaa

Bar Cëchi Nórcëk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Cëchi Nórcëk? Podziel się wrażeniami!