Zrecenzowano: 27 października 2017

Biorąc pod uwagę relację standardu hotelu do ceny za pokój w pełni zasługuje on na wysoką ocenę. Pokoje są duże i czyste, a łózka szerokie i bardzo wygodne. Pokoje są bez śniadania. Obsługa jest profesjonalna. Atrakcją jest codzienna, wieczorna bitwa na wodzie, w celu odbicia pięknych syren z rąk piratów. W ogóle Las Vegas to je4den wielki, kicz, ale jest on tak wielki, że przestaje być kiczem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Im wyżej tym ładniejsze widoki na Las Vegas
  • Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2017

Przepiękny hotel w centrum miasta z dogodny dojazdem, parkingiem obsługiwanym przez parkingowych, boi hotelowych.Fantastyczne pokoje, czyste, ciche, dobrze wyposażone,z sejfem. Cicha niewidoczna obsługa, wspaniały bufet śniadaniowy, super basen z wygodnymi leżakami i muzyką!!!!! Fantastyczna obsługa, nienachalna i bardzo pomocna. Hotel godny polecenia.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, gringa82
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2016

mieszkałem na 19 pietrze hotelu. pokój czysty niezniszczony pokój. Miałem widok na budynki las Vegas za widok na główną ulicę jest oczywiście dopłata, dopłata jest również w kwocie 30 dol. jak chcesz ominąć wchodząc na recepcję baaardzo długą kolejkę, ale szczerze powiem, ze lepiej te 30 dol. puścić w kasynie niż im zapłacić bo kolejka idzie dość sprawnie, może staliśmy w kolejce max 15 minut

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, darekpolska
Zrecenzowano: 17 lipca 2016

Byłem co najmniej 5 razy w tym hotelu. Zaletą jest położenie w centrum Strip, sklep CVS na dole, centrum zakupowe Fashion Center po drugiej stronie ulicy. Standard hotelu przeciętny dla LV. Bezwartościowy, a przymusowy tzw. resort fee, ale to już w LV norma. Obsługa to w większości dobrze ubrani i średnio przeszkoleni idioci. Nie pomogą w niczym, jeśli coś obiecają, to tego nie zrobią, a jeśli zrobią, to po miesiącu zobaczysz 300 dolarów obciążenia na swojej karcie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Internet bezpłatny jest w kasynie, chociaż obsługa kłamie że tak nie jest.
  • Data pobytu: kwiecień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Waldemar T
Zrecenzowano: 1 lipca 2014

hotel ipokoje bardzo duże i super wyposażone,hotel jak w las vegas casyno na dole z barem ,rozrywki nie zabraknie.Super miejsce na wypady po pozostałych hotelach które koniecznie trzeba zobaczyć,wraz z pokazami przy poszczególnych hotelach ,od fontan w rytmie muzyki po bitwy piratów i wybuchające wulkany.Warto zwiedzić zaporę Huwera i wielki Canion Colorado.Polecam jako świetna baza wypadowa do zwiedzenia pięknych miejsc.

Data pobytu: wrzesień 2013, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bigi p