Zrecenzowano: 4 czerwca 2017

Hotel zupełnie topowy. Nie można mieć zastrzeżeń. Jakość ponad wszystko za rozsądną cenę. Warto zwrócić uwagę na fotokomórki liczące pobrane z pokojowego mini baru elementy. Pomijając kasyno, zarówno hotel jak i część basenowa na super poziomie.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, meschiash
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2017

Plusy
+ bardzo dobre położenie - centrum miasta - idealna baza do zwiedzania miasta
+ pokój z pięknymi widokami cała przeszklona ściana
+ pokoje nafaszerowane elektroniką, wszystko zarządzane z mini-tabletu
+ ceny poza weekendem (jak każdego hotelu)
+ kasyno (jak w każdym hotelu)
+ znany z wielu amerykańskich filmów

Minusy
- ceny na weekend

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, ach c
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

Pięknie położony hotel, z widokiem na Las Vegas Strip. Bardzo komfortowe pokoje, kilka zewnętrznych basenów, które dają orzeźwienie w upalne dni. Dobra opcja dla rodzin z dziećmi, (casino na parterze).

Wskazówka dotycząca pokojów: Zdecydowanie polecam pokój z widokiem na Strip!
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, JaroslawG
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2016

Hotel znany z filmów. Połączenie kasyna i hotelu. Bardzo ekskluzywny i bardzo drogi. Najlepszy hotel w Las Vegas. Z pokoju wspaniałe widoki na panoramę Las Vegas, okoliczne góry oraz lotnisko. Noclegi podzielone na dwie strefy: standard oraz VIP. VIP mają osobny podjazd oraz recepcję. Przy recepcji VIP strefa ze świeżymi przekąskami oraz napojami. Na parterze ogromne kasyno.

Wskazówka dotycząca pokojów: Wyższe piętra i widok od przodu.
  • Data pobytu: październik 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Łukasz P
Zrecenzowano: 17 czerwca 2016

W hotelu zatrzymaliśmy się na 5 nocy. Szukaliśmy luksusu, aby odpocząć po 3 tyg. podróży po USA. Pokoje super, bardzo czyste, codziennie sprzątane. Łazienka duża i komfortowa. Dopłaciliśmy za widok na Las Vegas Strip, ale szału nie było, ponieważ widzieliśmy dach nad głównym wejściem. Minusem jest brak śniadań w cenie. Fajne, ogromne kasy. Hotel nowy i bardzo elegancki. Wszędzie blisko. Ogólnie polecam.

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agata P