“Burgers:))))”
Gordon Ramsay Burger — recenzja

Gordon Ramsay Burger
Nr 239 wśród 5 966 Restauracje (Las Vegas)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 lutego 2018

Najlepsze burger jakie kiedykolwiek jedliśmy. A do tego najlepsze na świecie frytki> Mała kolejka przed wejściem. Pełne obłożenie lokalu non stop. Bardzo polecam. Gordon jest najlepszy

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, lautom2015

Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na steka i na burgera do Gordona. Z tej kosztował 44 $ ale naprawdę było warto. Podany był z trzema dużymi szparagami świetnie wypieczony niesamowite mięso. Burger kosztował 23 $ mięso było równie pyszne a dodatkami były frytki oraz warzywa. Najdroższe piwo jakie chyba ostatnio piłem.11 $ za 0, 3 l.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, benidorm11111
Zrecenzowano 22 kwietnia 2017

Widzac restauracje Gordona Ramsaya chcielismy sprobowac jego kuchni. Zamowilam Tandoori Chicken Burger i frytki ze slodkich ziemnikow, a moj maz Hell's kitchen burger z frytkami. (Na karcie nie ma cen ) Nie czekalismy zbyt dlugo na posilek.
Strasznie sie rozczarowalam, mieso z kurczaka smakowowalo jakby bylo zmielone w procesorze , z dodatkiem jakis przypraw, a frytki ze slodkich zimniakow byly posypane cukrem pudrem.
Maz zamowil hamburgera medium done a dostal well done. Tez nie byl zachwycony miesem i w ogole calym posilkiem.
Za calos zaplacilismy 58 $ - za dwa hamburgery z frytkami i napojem - nie warto a do tego niesamczne. . Bylismy strasznie rozczarowani - oczekiwalismy czegos wiecej .

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 10 stycznia 2017

Dobry fast food w Las Vegas.
Trzeba czekać na stolik.
Sprawna i miła obsługa.
Dość długie oczekiwanie na realizację zamówienia.
Jednak warto czekać.
Polecam miłośnikom Hell's kitchen.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 987marzenar
Zrecenzowano 20 lipca 2015

Jadłem i polecam. Burgery bardzo smaczne. Frytki ręcznie krojone z pysznymi sosami. Najadłem się i dobrze wspominam. Nie bierzcie wody, lub napojów z lodem. Bardzo wówczas czuć chlor i psuje to nieco wrażenie z jedzenia. Gordon, jak mogłeś nie dopilnować takiego szczegółu! Nie mniej jednak polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2014
Dziękujemy, damiank831

Gordon Ramsay Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gordon Ramsay Burger? Podziel się wrażeniami!