“Las Vegas”
The Strip — recenzja

The Strip
Nr 5 wśród 381 atrakcji (Las Vegas)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opłata: Nie
Zalecany czas pobytu: Ponad 3 godziny
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to trzeba zobaczyc❤️24 godziny na dobę jest co robić 1❤️czy słońce czy deszcz .Miala mieszane uczucia co do Vegas ale zaskoczyło mnie to miasto bardzo na :pozytywnie

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, oozy1977
  • Więcej języków
Filtrowanie

Zrecenzowano 28 marca 2018 z urządzeń przenośnych

To dla tego widoku przyjeżdża się do LV. Oszałamiające. Zarówno wieczorem jak i w słoneczny dzień. 24h.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, mariuszon
Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Główna ulica Las Vegas z wielkimi hotelami, kasynami, sklepami i restauracjami.Neony i reklamy świetlne robią nocą wrażenie. Najlepiej odwiedzić nocą. Miejsce idealne dla lubiących gry w kasynie. Tak poza tym niezbyt ciekawe ale na pewno trzeba zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Tourist123Tourist
Zrecenzowano 15 lutego 2018

Neony, luksusowe hotele, najlepsze restauracje, świetne kasyna wszystko znajdziesz w jednym miejscu... The Strip.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, lautom2015
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wakacje w Vegas były spełnieniem moich marzeń! Straciłam kilka dolcow w kasynie ale jakim cesar palace, byłam na imprezie gdzie na żywo grała za konsoletą ruby rose XS club! Zrobiłam sobie mnóstwo zdjęć w każdej części, Paryż , Wenecja , Rzym , NY wszędzie i pod napisem wjazdowym! I jedna z rzeczy której nigdy nie zapomnę to lot widokowy małym helikopterkiem o zachodzie słońca nad Vegas ❤️ To był cudowny czas którego nigdy nie zapomnę! I kiedyś jeszcze tam wrócę ❤️

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, 477magdalenap

The Strip — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Strip? Podziel się wrażeniami!