Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Zarezerwowałem i opłaciłem w całości (bez podatków lokalnych) 3 noce w tym hotelu. Z uwagi na opóźnienie samolotu dotarłem do hotelu ok. 23:00
W Recepcji była kolejka na ponad godzinę. Gdy zacząłem być obsługiwany, poinformowano mnie że nie wykupiłem opcji "late check-in" i moja rezerwacja została anulowana. Dodatkowo poinformowano mnie że nie ma już wolnych pokoi i zwrot pieniędzy nie należy mi się. Menadżer zmiany, nie miał nic do dodania. Z małymi dziećmi w nocy musiałem szukać nowego hotelu. Podróżuję wiele lat i takiego braku szacunku dla klienta nie spotkałem nigdzie indziej. Nie polecam tego hotelu, jest to kompletne nieporozumienie.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Rafał K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jamie S, Digital Brand Specialist, Stratosphere Hotel, Casino and Tower, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 12 lipca 2017

Hello Rafal K. We are sorry you had an experience which is not up to the standard that we strive for at the Stratosphere. Your feedback will be shared with our Management Team. For better assistance, please provide us with your reservation information via this link: https://stratospherehotel.com/Contact. Thank you for your valuable feedback.

Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Stratosphere to jeden z charakterystycznych punktów na mapie Las Vegas. Warto wybrać go na nocleg, mimo swojego wieku. :) Posiada dużą wieżę widokową, na którą hotelowi goście wjeżdżają za darmo. Na niej są atrakcje - karuzele, itp. - objęte zniżką. Ja niestety bałam się i nie skorzystałam. Polecam skorzystanie z bufetu i dość przytulnego kasyna.

• Data pobytu: grudzień 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Izabela W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jamie S, Digital Brand Specialist, Stratosphere Hotel, Casino and Tower, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 9 listopada 2016

Hello Izabela W. Thank you for your pleasant review. We are glad that you were able to take advantage of the variety of amenities, attractions, and venues that the Stratosphere offers. Thank you choosing the Stratosphere and we will see you again in the near future.

Zrecenzowano: 6 września 2016

Byliśmy w tym hotelu przejazdem w drodze z San Francisco do Nowego Jorku . Bardzo nam się hotel podobał, czyste duże pokoje. Planujemy powtórzyć w przyszłym roku pobyt w tym hotelu w tym roku. Polecam

• Data pobytu: październik 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, GrazynaK17
Zrecenzowano: 11 listopada 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel dosyć stary i niestety to widać. Pokoje z niższej polki cenowej dosyć przeciętne. My akurat dostaliśmy widok "bez widoku" na jakieś ściany i lampy. Czystość pozostawia wiele do życzenia, ale nie jest tez brudno. Darmowe wjazdy na wieże sa fajna sprawa, tak jak i baseny. Dosyć daleko od głównej części miasta, wiec trzeba kombinować z transportem.

Data pobytu: listopad 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Anna T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kyle H, Social Media Supervisor, Stratosphere Hotel, Casino and Tower, BW Premier CollectionOdpowiedź udzielona 14 listopada 2015

Hi Anna T. Thank you for staying with us and we're thrilled to hear that you enjoyed your stay. We are aware that some of our rooms seem a bit outdated, but the great news is that they are currently being renovated and updated in order to give our guests a much better experience. We hope you'll choose to come back and see the updates for yourself!

Zrecenzowano: 2 listopada 2015

• Data pobytu: październik 2015, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com