Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy świętować naszą rocznicę, mieliśmy zarezerwowany stolik w restauracji a zamiast kolacji, po 13h podróży stoimy 2 godzinę w kolejce do otrzymania klucza od pokoju!!!!! A na kolacje jem zapasy z podrozy. Przecież to chore żeby trzeba było tyle czekać na możliwość wejścia do pokoju hotelowego!!! NIE POLECAM!!

Dziękujemy, Marysia B
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest wielki i naprawdę piękny, ogromne kasyno.
Wiele sklepów i restauracji.
Dwa baseny.
Pokoje duże, przestronne i wygodne.
Hotel położony generalnie na początku Las Vegas Strip co chyba jest jego zaleta.
Polecam w 100%

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Arczik
Zrecenzowano: 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest położony w centrum Las Vegas i w środku znajduje się kasyno. Parking 10$ za dobę. Pokoje czyste i duże. Bardzo popularny jest ten hotel i dużo turystów w nim. Ceny w kasynie wysokie ale to wszędzie w zła Vegas.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 586kasiad
Zrecenzowano: 9 września 2017

Jak to w Vegas, tanio można się wyspać, najeść i zabawić. Mam jednakże zastrzeżenia co do posiłków serwowanych w Luxorze, ściśle - mięsa. Większość smakowała, jakby była jednym i tym samym, a więc smażoną, mięsopodobną mielonką, na dodatek przyrządzaną i dowożoną przez lichą firmę cateringową.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, AgataG564
Zrecenzowano: 5 kwietnia 2017

Lux Luxor :) Ciekawa architektura, obsługa raczej miła. W pokojach trochę gorąco. I bardzo głośno! Ale w końcu to Las Vegas! Tutaj się przecież nie śpi. Na pierwszy raz w sam raz. Wielka otchłań jak się wejdzie do środka.

Termin pobytu: sierpień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi