Zrecenzowano: 14 września 2018

Zacznę od tego, że hotel jest położony trochę dalej od tzw. centrum, ale co chwilę jeździ hotelowy bus, który dowozi gości do caesar palace, oraz jeśli ktoś ma ochotę do hotelu Wynn. Pokoje są ładnie urządzone, ogromna wanna z hydromasażem, basen bardzo ładny. Spędziliśmy tam trzy noce. Polecam

• Data pobytu: kwiecień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AgatkaBK
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam we dwójkę na jedna noc. Cena ok 900 zł.- za dużo biorąc pod uwagę ze 2 lata temu spaliśmy w Bellagio za 1500 zł za 4 noce. Hotel luksusowy. Mielismy na dwójkę apartament ponad 100 m z dwoma łazienkami . Auto zabierają na parking -podstawiają . Obsługa bardzo miła . Blisko do centrum. Ogólnie same plusy ale drogo

Data pobytu: maj 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Krzysztof G
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel za przyzwoite pieniądze. Pokoje ogromne z aneksem kuchennym i bardzo przestronną łazienką. Do minusów należy zaliczyć restauracje, która nie ma zbyt dużej oferty, a śniadania są niezwykle skromne i zdecydowanie poniżej 5*. Malutki basen jak na tak duży hotel. Na shuttle bus jeżdżący do Cesars Pallace ciężko się załapać. Nieprawdopodobnie długi czas oczekiwania na check in, nie spotkany przeze mnie w żadnym innym hotelu na świecie.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, bartek_lemon
Zrecenzowano: 6 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel, miła i profesjonalna obsługa, przestronne i bogate wnętrza. Ogromny pokój i równie duża łazienka z rewelacyjną wanną. Cena adekwatna do jakości. Dogodna lokalizacja. Jesteśmy zachwyceni i polecamy!

Data pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, eysturland
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TrumpLV, General Manager, Trump International Hotel Las VegasOdpowiedź udzielona 10 stycznia 2018

Dear eysturland,

Thank you for choosing Trump Hotel Las Vegas as your home away from home while in Las Vegas.

I appreciate you taking the time to share your experience. I’m glad you found our hotel spacious, conveniently located and of good value. Thank you for your kind words regarding our friendly and professional staff.

We look forward to welcoming you in the near future.

Warm regards,

Brian Baudreau
General Manager

Zrecenzowano: 18 listopada 2017

Świetny hotel , doskonała wzorcowa, grzeczna i mila obsługa. Opinie o odpustowości poniekąd znajdują potwierdzenie ale tylko w tym, że wszystko kapie złotem. Tym niemniej doskonałe warunki, poczynając od pokoju a kończąc na super przyjemnym basenie, gdzie naprawdę czuć można powiew luksusu zasługują na ocenę doskonałą. Co do zasady najbardziej lubimy małe butikowe hoteliki, ale dla Trumpa robimy zdecydowany wyjątek.

Brak kasyna jest tylko plusem i zapewnia spokój i odprężającą atmosferę, które czuje się w tym hotelu. Ze śniadania nie korzystaliśmy. Hotel stanął na wysokości zadania i ze względu nasz miesiąc miodowy zrobił upgrade do super wyposażonej Suite z jacuzzi i obłędnym widokiem na Strip. Ostatnio tak fajny widok mieliśmy w Baiyoke Sky hotel w Bangkoku :-)

Minus - W takiej klasy hotelu powinny być kapcie dla gości i szczoteczki plus pasta do zębów, ale generalnie chyba w żadnych hotelach na terenie USA jeszcze na to nie wpadli ;-)

• Data pobytu: październik 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, RafAniWorld
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TrumpLV, General Manager, Trump International Hotel Las VegasOdpowiedź udzielona 23 listopada 2017

Dear RafAniWorld,

Thank you for your recent Trip Advisor review regarding your stay at Trump International Hotel Las Vegas.

It is gratifying to know you found our hotel outstanding and our non-gaming atmosphere calm and relaxing. We know you have choices when staying in Las Vegas and we appreciate you choosing Trump Hotel Las Vegas.

We look forward to welcoming you again the next time your travels bring you to Las Vegas.

Best regards,

Brian Baudreau