“Godna restauracja ”

Restauracja Aroma by Patryk Dziamski
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Rokietnica)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, myśle ze jest to najlepsza restauracja w rokietnicy. Codziennie lunche, duży wybór win, które można kupić także na wynos.

Dziękujemy, MSZL

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Zamówione danie: 2x kurczak marynowany w czosnku, FRYTKI Z BATATA, salata i rosołek

Nie jest to moze wyszukane danie ale to co otrzymałem to jakiś żart. Niedziela i pewnie ogień w restauracji ale takie coś to porażka. Gdzie informacja ze nie ma BATATÓW? Rozpakowuje obiad w domu, a tam zwyķłe frytki którym nawet do McDonalda daleko! (może się nie znam bo nie znoszę frytek z ziemniaków).
Pomyśleć, że chcieliśmy organizować rodzinną imprezę - na szczęście zrobiliśmy rekonesans ;-) Strach pomyśleć co bym musiał tutaj wpisać gdyby mój dysonans pozakupowy był powiązany z droższymi daniami.

Dziękujemy, TomaszG89
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Patryk D, Właściciel, Restauracja Aroma by Patryk DziamskiOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Szanowny Panie Tomaszu,

Danie załączone na zdjęciu nie pochodzi z naszej restauracji.
Zapraszam Pana na jedzenie do lokalu, by mógł Pan spróbować naszej kuchni i dań.

Pozdrawiam,
Patryk Dziamski

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Jedzenie rzeczywiście bardzo smaczne - krem z pomidorów rewelacyjny. Podane szybko i ładnie. Ceny niewygórowane. Lokal ma własny, spory parking. W weekendy można trafić na rozmaite imprezy okolicznościowe, ale jeśli tylko są miejsca - można śmiało wchodzić. Obsługa młoda, miła i całkiem sprawna. Wystrój lokalu nie powala, ale mimo to można poczuć się milo. Polecam!

Dziękujemy, MarekS182
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Do Aromy trafiliśmy przypadkowo, wracając z niedzielnej wycieczki do domu. Restaurację podpowiedział nam przewodnik kulinarny "Gault & Millau", w którym Szef kuchni p. Patryk zdobył pierwszą "czapeczkę". Wyróżnienie całkowicie zasłużone ! Wnętrze nowoczesne, przyjemne dla oka, przemiła obsługa z osobistym zaangażowaniem p. Patryka. Karta dań nie za długa lecz wystarczająca aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Wisienka na torcie - znakomite i smaczne JEDZONKO ! Krem pomidorowy i chłodnik z botwinki - pyszne otwarcie ! Wątróbka na przystawkę - palce lizać ! Schabowy z kostką wraz ze smaczną mizerią dopełnił niedzielną biesiadę. Nic dodać, nic ująć - fajna "knajpka" na nie tylko rodzinny obiadek i na dodatek umiarkowana cenowo jest godna dalszego polecenia :-)

1  Dziękujemy, 759ryszardg
Zrecenzowano 2 marca 2019

Bardzo pozytywne miejsce. Polecam w 100 % zarówno pod kątem jedzenie jak i doboru win, szef konkretny, wie co robi i ma świadomość produktu.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, degustor2

Restauracja Aroma by Patryk Dziamski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rokietnica, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Aroma by Patryk Dziamski? Podziel się wrażeniami!