“Fajny i szybki weekend”

"Bonifacio" Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Sochocin)

Pyszne jedzenie a najlepszy krem z pieczonych buraków. Bezludną okolica. Można szybko się zregenerować. Dobre 4 gwiazdki.

Dziękujemy, iwonalania

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w zaciszu pośród lasu a w nim Restauracja z wyjątkowo smaczną kuchnią . Mogę polecić to co jadłem czyli wołowinę wolno gotowaną oraz sałatkę z marynowanego tuńczyka . Śniadanie hotelowe bardzo urozmaicone i smaczne .

Dziękujemy, mariuszborrr
Zrecenzowano 6 marca 2019

same dobre rzeczy:) świetne miejsce na niedzielny obiad, pogoda na pewno doda uroku tej fajnej lokalizacji, ale warto pojechać dla samej oferty kulinarnej:).

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Brygida G
Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

To mój drugi pobyt w tym hotelu, ale za każdym razem odnotowuję ciekawostki w kuchni hotelu. Tym razem mój pobyt wiązał się z imprezą integracyjna na wiele osób, co pociągało za sobą wyżywienie w postaci stołu szwedzkiego, ale wybór dań był szeroki, a mięsa rozpływały się w ustach. Do tego świetne desery. Rano na śniadanie wypieki i lokalne wędliny w kawałkach, do samodzielnego odcięcia, pęta kiełbas i innych specjałów. Do tego koktajl truskawkowy i wiele innych ciekawych produktów lokalnych. Polecam. Aż szkoda, że zdjęcia nie wykonałem, ale głupio było ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dartnet
Zrecenzowano 29 października 2018

Restauracja hotelowa. Dobre przystawki i zupy, wg mnie nieco gorzej z daniami głównymi. Duży wybór win.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Pawel R

"Bonifacio" Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Płońsk, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w "Bonifacio" Restauracja? Podziel się wrażeniami!