“Kolejny raz-miłość trwa”

Restauracja Hotel Spichrz
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Hopowo)
Zrecenzowano 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po dwóch latach byłem przejazdem w okolicy. W 2015 roku smak restauracji mnie zachwycił. Bałem się że po dwóch latach mogę wyjść rozczarowany, jednak nie. W tym miejscu zamknięty jest smak. Tatar z gęsiny wyborny delikatny z przepiorczym żółtkiem, pięknie podany. Żurek borowików pyszny, czernina podobnie. Jak ktoś lubi pierogi to nie można ominąć tego miejsca. Po prostu pysznie.

1  Dziękujemy, Konrad O

Zrecenzowano 4 września 2017

Pokoje hotelowe ,restauracja i otoczenie czyste i zadbane.Stary folwark odrestaurowany i zagospodarowany nowoczesnymi elementami .Zadbano o szczegóły w wystroju całego obiektu i okalającego terenu.Obsługa bardzo miła i profesjonalna.Jedzenie jednak nie do końca mi odpowiadało, ale to sprawa indywidualnych upodobań .Znakomita baza wypadowa do zwiedzania Kaszub.Dobrze wspominam spędzony tam czas .Na pewno jeszcze powrócę.Polecam.

3  Dziękujemy, sylaga
Zrecenzowano 14 sierpnia 2017

Gorąco polecam pierogi z cielęciną, a na przystawkę wątróbkę z gęsi! Jedzenie jest pyszne, obsługa bardzo miła, a realizacja zamówienia bardzo sprawna. Można się napić piwa z browaru w Kościerzynie; w karcie zauważyłem także piwo z Browaru Amber. Obok restauracji klimatyczny hotel, bezpłatny parking i niewielki plac zabaw. Miejsce koniecznie do odwiedzenia.

1  Dziękujemy, Tadeusz R
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Odwiedzilem miejsce 4 razy i za kazdym razem bylem pod wrazeniem uzywanych produktow. restauracja bazuje na sezonowych produktach. Zdecydowanie warto wybrac potrawy z gesiny, a pierogi z nadzieniem z bobu to cos wysmienitego-idelanie cieknie i delikatne ciasto.
bardzo dobry asortyment win

Dziękujemy, Mariusz W
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Filtr od papierosa to nie jest żadna ze znanych mi przypraw tego świata. Dramat i hańba. Tłumaczenie kucharza, że się zaplątał wśród grzybów jest karygodne gdyż jeśli zamiast filtra byłby muchomor sromotnikowy mogłoby mnie tu już nie być.

3  Dziękujemy, Wojciech S

Restauracja Hotel Spichrz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Spichrz? Podziel się wrażeniami!