Tłoczno, ale za to z pieknym widokiem

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018
WeAreJustGoingAround
Lublin, Polska
Piękna plaża z widokiem na wyspy

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018
kontakt213
Myślenice, Polska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Omijajcie szerokim łukiem w miesiącach lipiec i sierpień z resztą jak cały Ksamil, No chyba że lubicie spęd. Tam jest leżaków i ludzi więcej niż ziaren piasku. Leżaki są porezerwowane przez hotele wiec jeżeli przyjdziesz i masz pieniądze nie ważne jak duże i chcesz wynająć leżak to niestety nie ma szans bo już jest zarezerwowany. Ręcznika nie rozłożysz bo po prostu nie ma miejsca ale gdyby w jakikolwiek sposób Ci się to udało to przyjdzie pan z obsługi i poprosi żebyś się zabrał bo tu nie wolno. A takie piaszczyste plaże w Ksamil są tylko dwie czy trzy i to bardzo małe, wąskie i obok siebie. Reszta to kamienie więc nie łudź Się że będziesz miał „karaibskie plaże”. A propos -piasek na naszych polskich plażach bije je na głowę. Na dowód tego co opisuje załączam zdjęcie z tej właśnie plaży. Byłem, widziałem, nigdy więcej.

Dziękujemy, Sławek S
Zrecenzowano: 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża, cudowne widoki"Jak na karaibach" Plaża czysta, zadbana, w sezonie pewnie zatłoczone, w czerwcu dużo miejsca. Woda płytka i cudownie turkusowa. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie są lepsze plaże w Ksamilu. Np. Lori beach. Plaże obok mają dużo wygodniejsze leżaki. Dodatkowo brud...

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Mateusz D
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rezerwacja leżaków najlepiej z dziennym wyprzedzeniem (1000lek za zestaw 2 łóżek i parasol). Bardzo tłoczno. Niesamowicie piękny widok na wyspy. Możliwość wynajęcia sprzętów wodnych i wodnego taxi na wyspy. Kolor wody robi wrażenie, ale są ładniejsze plaży w Albanii :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
3  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Bardzo fajna, czysta plaża, polecam wybrać się rano lub wieczorem, w ciągu dnia jest dość zatłoczona.Woda nie jest w tej okolicy bardzo głęboka, więc świetne miejsce na naukę pływania dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, kontakt213