“Supeeer”
Hotel Restorant Joni — recenzja

Hotel Restorant Joni
Nr 36 wśród 92 Restauracje (Ksamil)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismi w restorantu joni lipiec 2019. Atmosfera super sniadania i obiadokolacje super. Pokoje shludne posciel wymieniana co 2dni. Obslugabardzo sympatyczna. Szef hotelu bardzo goscinny, polecamy

Dziękujemy, lediia

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Po kilku dniach odwiedzania miejskich restauracji w połowie pobytu zawitaliśmy do Joni i do końca naszych wakacji już tylko tam chodziliśmy na dobre jedzenie. Polecam to miejsce tym bardziej że obsługa miła i duże porcje

Dziękujemy, Roman N
Zrecenzowano 17 października 2018

Polecam! doskonałe posiłki.Wspaniały hotel, z najlepszym jedzeniem i cudowną atmosferą.Bardzo miło spędziłam tam czas .Często sprzątane pokoje, zmieniane codziennie ręczniki.Do tego przesympatyczna i bardzo pomocna obsługa, która o wszystko się troszczyła.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, sloneczko680
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie (zupa krem brokułowa place lizać) przemiła obsługa i ceny rozsądne. Ulokowany blisko plaży. Polecam wszystkim

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika N
Zrecenzowano 2 lipca 2018

Jedna z lepszych restauracji w Ksamilu. Polecam serdecznie, to tutaj w ostatnim dniu jedlismy obiad, szkoda ze wczesniej tutaj nie zajrzelismy. Wszystko na ocene DOSKONALA!!

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, resl0n

Hotel Restorant Joni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hotel Restorant Joni? Podziel się wrażeniami!