Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Swiętowałam tam Polską Niepodległą z rodziną.Korzystałam z restauracji.Na stolikach restauracyjnych były ustawione wazoniki z biało czerwonymi kwiatami.Super- to był ukłon w stronę Poaków.Pojechaliśmy do braci Czechów po obiedzie w domu. Tam skorzystaliśmy z szarlotki z lodem, kawy i piwa.Było sporo ludzi.(najwięcej Polaków :)),trzeba było troszkę poczekać.Kelnerzy (czeszki, polak i chłopak skośnooki mówiący po czesku ) uwijali się jak w ukropie.Otrzymaliśmy bardzo ładnie podany deser i napoje.wszystko było bardzo smaczne.Polecam(nie było drogo-mniej więcej tyle co w naszym kraju :) )

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, basiador
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdecznie restaurację, szczególnie lanche od 11 do 14tej, w cenie 2 danie i obiad od poniedziałku dopiątku.
Doskonale jedzenie w przystępnej cenie, miła obsluga i urocze miejsce do spacerow wzdluz odry, tuz za hotelem, cisza i spokój, no i oczywiście własne piwo z mini browaru :-).

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, januszd2019
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zawsze wpadamy tu na obiad/kolację gdy wybieramy się do Czech na rowery. Mają dobrą kuchnię, z dużymi porcjami i zawsze wesołą obsługę . A dla dzieci lody na gałki. No i ogródek z widokiem na "centrum miasta"

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, franek_franek
Zrecenzowano: 27 maja 2018

Odwiedziliśmy restaurację na niedzielny obiad. Bardzo smacznie zarówno jeżeli chodzi o jedzenie, jak i picie.
Do obsługi nie mozna mieć zarzutów, można się porozumieć zarówno po czesku, jak i po polsku.
Ze względu na bliskość tras rowerowych część gości ubranych w stroje sportowe, jeżeli to komuś przeszkadza powinien wziąć to pod uwagę.
Jedyny minus to to, że same pomieszczenia restauracji sprawiają wrażenie takich nie na 100% zadbanych + brakuje klimatyzacji, ale ogólnie warto.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, vvojtekvv
Zrecenzowano: 22 października 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, urozmaicona karta. Dobry wybór piw. Ceny przyzwoite. Jedyny minus to obsługa jakaś taka bez chęci do życia ale przy najmniej profesjonalna więc i tak polecam na pewno jeszcze wrócę!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, franek_franek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof G, Dyrektor generalny, Hotel Pod Zelenym DubemOdpowiedź udzielona 24 października 2017

Szanowny panie Łukaszu,

dziękujemy za miłe słowa! Weekend był męczący więc to może dlatego... ale oczywiście popracujemy nad tym, uśmiech to rzecz podstawowa więc mam nadzieję że przy następnej wizycie wszystko będzie jak należy! :)

pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Gawliczek