Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Sam obiekt, pokoje, jedzenie jest bardzo ok. Szczególnie atrakcje dla dzieci. Minusem jest przemieszanie klimatu konferencyjnego (sztywne garnitury) i rodzinno-rozrywkowego, ale trudno. Obsługa tak niekompetentna (recepcja, obsługa restauracji), że NIKT w całym hotelu NIE MA POJĘCIA gdzie i o której danego dnia jest serwowany obiad oraz kolacja (!!!). Miny - naburmuszone (pracują za karę). Efekt: przychodzi się na obiad o godz. 15:00, a okazuje sie, że był wydawany do 14:00 (!!!) itd. Recepcja nie ma pojęcia o ładowaniu klucza do pokoju, masakra. Natomiast dla pań sprzątających można dać 5+ i same superlatywy. Gdyby te proaktywne, super zaangażowane panie postawić w recepcji i restauracji, to wszystkie problemy hotelu zostałyby rozwiązane.

Wskazówka dotycząca pokoi: jak najdalej od sal konferencyjnych - np. w trakcie mojego pobytu byli wyjątkowo hałaśliwi świadkowie Jehowi w ilości kilkaset sztuk (!!!).
Dziękujemy, Agat P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warszawianka_Hotel, Dyrektor generalny, Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,
przykro mi, że nasz hotel został tak nisko oceniony. Zależy nam bardzo, aby każdy Gość wyjeżdżający z Hotelu miał miłe wspomnienia i chciał do nas wracać. Przepraszam za wszelkie niedogodności z jakimi się Pani spotkała.
Mimo wszystko mam nadzieję, że zechce nas Pani odwiedzić ponownie.

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Najpierw zadzwoniłam który pokój wybrać, by mieć widok na "zalew" (hotel reklamuje się jako hotel nad zalewem zegrzyńskim, choć nim nie jest). Pani poinformowała, że latem widok na "Zegrze" zasłaniają drzewa, ale jeśli wybiorę pokój "business class premium", będę mieć widok na "fontannę". Zabukowałam, zdjęcia pokoju business class premium pokazywały uroczy balkon z przyjemnym nakryciem (w oddali widać wodę).
Zameldowanie: podeszliśmy do Pani, która miło zapytała kolegę "Irka", czy mógłby nas zameldować, bo czegoś tam nie może przerwać. Pan z niezadowoleniem po chwili milczenia nas poprosił... 4 gwiazdki?
Rzeczywistość: widok z pokoju na inne budynki i trawnik.Fontanny brak, jak się później okazało jest taka, ale po innej stronie budynku. Podkreślić warto, że hotel nie ma NIC wspólnego z zalewem zegrzyńskim, od którego jest oddalony o ładnych parę km. Balkon w pokoju typu premium(!) brudny, JEDNO krzesło (pokój 2os) i stolik. Brud,nie da się usiąść :( Za ten balkon płaciliśmy +70zł/dobę. Przykre, że zdjęcia z oferty to laurka daleka od rzeczywistości. W 2osobowym pokoju przy czajniku mieliśmy tylko JEDNĄ łyżeczkę, PLASTIKOWĄ! (4gwiazdkowy hotel)
W łazience nie działało główne oświetlenie, jedynie dodatkowe żarówki. Odpływ wanny zapchany. Niesprzątnięte wnętrze kabiny prysznicowej, pólka w kabinie- brud w kantach kilkutygodniowy :(
Przy wymeldowaniu niestety znowu trafiliśmy na tego samego niezadowolonego Pana.
Plusy: urozmaicone śniadania, ładny teren do spacerów.

Dziękujemy, szeflera

Szanowna Pani,
Bardzo dziękuję za odwiedziny i dokonanie wnikliwej analizy. Zapewniam, że wraz z zespołem osób odpowiedzialnych za poszczególne obszary działania, zapoznaliśmy się z jej treścią i postaramy się wyciągnąć właściwe wnioski na przyszłość.
Potwierdzam, że Hotel Warszawianka jest położony nad Zalewem Zegrzyńskim. Absolutnie nie jest, jak Pani sugeruje, oddalony od niego „o ładnych parę kilometrów”. Zdjęcia, które publikujemy na naszych stronach internetowych w 100% odzwierciedlają rzeczywistość.
Żałuję, że zastrzeżeń dotyczących pokoju nie zgłosiła Pani naszej obsłudze - zareagowalibyśmy natychmiast uzupełniając braki w wyposażeniu lub, w przypadku konieczności, zmienilibyśmy pokój na pełnowartościowy.
Ubolewam, że pobyt nie spełnił oczekiwań.

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel Warszawianka jest miejscem godnym polecenia na długi weekend. teren hotelu jest pełen zadbanej zieleni. Cisza i spokój. Parking przy hotelu duży. Obsługa miła i pomocna. Wyposażenie nowoczesne i eleganckie, pokoje duże i wygodne. W pokoju czajnik i zestaw kaw i herbat, łazienka z bardzo dużym prysznicem. Jeśli chodzi o posiłki to korzystaliśmy ze śniadań w formie bufetu - smacznie i uważam, że spory wybór dań. Na piętrze -1 Kiddos czyli plac zabaw dla dzieci - płatny ale warto bo miejsce naprawdę fajne i stanowi frajdę dla dzieciaków. Pietro -2 to klub nocny i sala z cymbergajem, bilardem i kręgielnia, bar. Park wodny na zdjęciach sprawia wrażenie znacznie większego. Dostępny 2 torowy basen pływacki, 2 x jacuzzi; brodzik dla maluchów, basen z rwącą rzeką o gł. 85-135 cm. Jedna zjeżdżalnia. Ogólnie na plus. Tuż obok sauna. W czasie naszego pobytu bez większego tłoku na basenie. Hotel jest położony nad Narwią - zejście do plaży drogą. Na plaży leżaki (wynajem chyba 25 zł), zakaz kąpieli.
Do Warszawy jest 35-40 min. autem.
Polecam ten hotel

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie wszystkie pokoje mają balkon. Np. pokój parterowy może mieć tylko portfenetrę z widokiem na wewnętrzny ogród.
Dziękujemy, Marcin R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warszawianka_Hotel, Dyrektor generalny, Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 24 lipca 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękuję za szczegółową i niezwykle pozytywną opinię. Z przyjemnością podzieliłam się Pana komentarzem z moimi współpracownikami.
Jest nam niezmiernie miło, ze zwrócił Pan uwagę między innymi na wyposażenie pokoi czy standard obsługi.
Mam nadzieję, że wspomnienia z pobytu zatrzyma Pan na długo i że wkrótce nadarzy się okazja, abyśmy powitali Pana ponownie w Hotelu Warszawianka.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Duży minus za zlikwidowanie recepcji w tylnej części hotelu, jest to niewygodne dla osób które parkują z tyłu hotelu. Muszą iść daleko do głównej recepcji. Plus za odnowienie plaży. Fajnie by było umieścić na plaży jakąś zjeźdżalnię do wody dla dzieci.

Dziękujemy, danniiell
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warszawianka_Hotel, Dyrektor generalny, Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Szanowny Panie,
Dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami z pobytu. Cieszę się, że pobyt, pomimo małych mankamentów, należał do udanych.
Na naszej prywatnej plaży możliwe są tylko kąpiele słoneczne. Na atrakcje wodne, w tym zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych, zapraszamy do hotelowego Aqua Parku.
Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Uwaga na złodziei!!! Ktoś przywłaszczył sobie moją kurtkę, którą zgubiłam przed wejściem do hotelu, zamiast odnieść ją do recepcji. Kamery są na terenie hotelu na każdym kroku, a jednak obsługa nie może sprawdzić, co się stało z zaginioną rzeczą.

Pokój był zadbany i dobrze wyposażony. Jeżeli chodzi o usterki, łazienka nie dała się zablokować, a prysznic nie domykał się, przez co woda się wylewała podczas jego użytkowania. Jedzenie było smaczne, ale podczas kuchennego śniadania był spory tłok. Poza tym obsługa w hotelu nie jest jakoś szczególnie miła, brakuje im trochę uśmiechu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, niepodobamisieto
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Warszawianka_Hotel, Dyrektor generalny, Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPAOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Szanowna Pani,
Z przykrością przeczytałam historię, która się Pani przytrafiła. Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych nie jesteśmy uprawnieni do przekazywania czy udostępniania Gościom nagrań z monitoringu.
Materiał wideo jest naszą własnością i możemy go użyczyć wyłącznie organom do tego uprawnionym na ich formalny wniosek.
Ubolewam, że Pani komentarz ma wybitnie negatywny przekaz, a opisana sytuacja tak mocno zaważyła na ogólnej ocenie hotelu.