“Cudowna atmosfera ”
Zur Rose — recenzja

Zur Rose
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Kulsheim)
Zrecenzowano 9 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja o wyjątkowym wystroju, właścicielka cudowna i ciepła kobieta która rozmawia z każdym klientem. Pyszne drinki i przekąski. Nie jadłam żadnych dań wiec nie mogę sie wypowiedzieć. W centrum pięknego spokojnego miasteczka. Szczególnie polecam wino z winnicy właścicieli restauracji, pyszne naprawdę cudowne. Pozdrowienia dla Rose :)

Dziękujemy, elwirapinko

Zrecenzowano 14 listopada 2016

Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Zur Rose — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hardheim, Badenia-Wirtembergia

Byłeś(-aś) w Zur Rose? Podziel się wrażeniami!