Przepiękny widok

Wspaniały widok ze szczytu o wschodzie słońca. Trzeba wyruszyć jak najwcześniej nie tylko latem-we... Przeczytaj więcej

wloczykij-joanna
Zamość, Polska
Cudowne widoki

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Karol K

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wyprawę na Trzy Korony najlepiej rozpocząć wcześnie rano lub w okresie kiedy ruch turystyczny na szlakach nie jest duży, w przeciwnym wypadku wejście na platformę widokową na szczycie może być poprzedzone długim oczekiwaniem w kolejce i krótkim pobytem na samej platformie. Ważne jest też dla przepięknych widoków aby wybrać się tam przy ładnej, słonecznej pogodzie. Najłatwiejsza trasa na szczyt prowadzi z Przełęczy Osice i zajmuje do 2 godzin. My dojechaliśmy tam zorganizowanym transportem ze Szczawnicy a zeszliśmy niemniej urokliwym szlakiem do Sromowców Niżnych, skąd do Szczawnicy można wrócić pieszo szlakiem wzdłuż Dunajca, spływając Dunajcem lub tak jak my wypożyczyć rowery i jadąc ok 10 km wzdłuż brzegu Dunajca, podziwiać piękne widoki. Rowery można wtedy oddać w Szczawnicy. Polecam takie rozwiązanie.

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Ciężko było ale warto!! Wybraliśmy się z 7 latkiem i udało się zdobyć Trzy Korony, widoki piękne, warto się pomęczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Ilona K
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne widoki, sprawia ogromne wrażenie zarówno patrząc z dołu, jak i ze szczytu. Droga dość łatwa, odpowiednia nawet dla dzieci, w trudnych miejscach pojawiają się schody i barierki. W godzinach szczytu kolejki na taras widokowy.

Dziękujemy, Pyzosia
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki i dość łatwe wejście nawet dla mieszczuchow takich jak ja którzy raz w roku zdobywają jakiś szczyt

Dziękujemy, sunflowersona
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny widok. Obowiązkowy punkt podczas wizyty w Pieninach. Dojście łatwe, bez większych problemów.

Dziękujemy, Goszaka