Sromowce Niżne

“Sierpień 2019”

Schronisko Trzy Korony Restauracja
Kuchnie: Pizza, Polska, Bar piwny
Opis: Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, z samych naturalnych produktów. Dysponujemy własnym ujęciem wody źródlanej - płynie ona do Schroniska prosto z serca Pienińskiego Parku Narodowego. Smaki naszych potraw zadowalają podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. O jakości podawanych posiłków najlepiej świadczy fakt, że nasi klienci wracają za każdym razem, gdy odwiedzają Sromowce. Z menu naszej restauracji w Pieninach polecamy szczególnie smakowitego pstrąga górskiego, tradycyjny udziec barani w kapuście, doskonałe, robione na miejscu pierogi - zwłaszcza z bryndzą, oraz przepyszną szarlotkę.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam już kilka razy i mogę wystawić wysoka ocenę za smaczne jedzenie wspaniały widok przy konsumowaniu posiłków

Dziękujemy, 394przemyslawj

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Najgorszy obiad, jaki jedliśmy od dawna. Na plus z pewnością krótki czas oczekiwania na jedzenie oraz bardzo miła obsługa. Niestety nie da się tym nadrobić tragicznego poziomu kuchni. Kwaśnica- występująca tu pod nazwą juha - chyba najgorsza jaką w życiu jedliśmy, właściwie to kolorem i smakiem przypominała coś pomiędzy kapuśniakiem a białym barszczem. Rosół wyraźnie doprawiony czymś o nieprzyjemnym chemicznym posmaku. Koszmarny placek z gulaszem: zbyt gruby i niedosmażony połączył się w jedną berję z mocno zaprawionym mąką, bladym gulaszem, do tego zamiast kwaśnej śmietany na wierzchu jakiś wstrętny sos czosnkowy (chyba kupiony gotowiec albo robiony z czosnku granulowanego) - nie dało się tego zjeść. Kotlet schabowy z boczkiem i oscypkiem byłby nawet niezły, gdyby nie to, że zamiast oscypka znajdował się na nim zwykły żółty ser. Schronisko jest pięknie położone i warte odwiedzenia, ale najbezpieczniej zamówić tam frytki i piwo...

Dziękujemy, Tringtrang
Zrecenzowano 9 maja 2019

Jedzenia sporo, w dobrej cenie, ale - schabowy po góralsku jest smażony we fryturze, do tego na nim jest boczek z frytury, obok frytki z frytury i honoru broni ser typu oscypek, który chyba nie jest z frytury ;) chociaż nie jestem Magdą Gessler, to rzuca się ta frytura w oczy ;)
Głodni po wędrówkach zjedzą, ale jak nie jesteście zmęczeni, to idźcie w inne miejsce :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

bardzo smacznie, ceny przystępne, porcje bardzo duże i syte, minusem w przypadku złej pogody jest kilkuminutowe dojście z parkingu ale i tak warto się przespacerować do tego klimatycznego miejsca

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, michukordla
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Bardzo polecam, smaczna kuchnia; w ofercie dania mięsne i wegetariańskie (chociaż wybór tych pierwszych zdecydowanie większy) i pyszne piwko - wszystko to na tarasie z widokiem na Trzy Korony

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Justyna S

Schronisko Trzy Korony Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mizerna, Małopolskie
Kluszkowce, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Schronisko Trzy Korony Restauracja? Podziel się wrażeniami!