Bardzo przyjemne schronisko. Przywitała nas miła Pani w recepcji, udzieliła wszelkich informacji i taka była przez cały czas naszego pobytu.
Spaliśmy w pięcioosobowym pokoju i byliśmy mile zaskoczeni wyposażeniem i czystością.
Położenie schroniska bardzo dobre z możliwością wyjścia na różne szlaki turystyczne i przede wszystkim przepiękne widoki.
Wad nie stwierdzamy, zaletą jest miła obsługa, smaczne posiłki i przepiękne widoki.

Dziękujemy, Parowozik
Zrecenzowano: 2 września 2019

Schronisko petarda , obsługa i jedzonko również. Widoki bajeczne .
Szczególnie pozdrawiamy Panią Iwonę za otwartość , uśmiech i profesjonalną obsługę :) Pokoje ładne , czyste , z pięknym widokiem z okna.

Dziękujemy, ONA_BY_TAK_CHCIALA
Zrecenzowano: 2 września 2019

Bardzo dobre warunku pobytowe. Pyszne i obfite posiłki. Przemiła obsługa :)
Świetna baza wypadowa w każdym kierunku. Schodziliśmy Pieniny wzdłuż i wszerz. Polecam z całego serca i pozdrawiam Trzy Korony :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Głośno i gorąco w pokojach nad wejściem. Nie wszystkie pokoje mają balkon, a przydaje się.
Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Trzy Korony jak na wyciągnięcie dłoni, podziwiane ze schroniskowego tarasu, rekompensują wiele, ale piękne położenie Schroniska ma również i złą stronę: zawsze kręci się w nim sporo turystów, więc dla osób pragnących zaznać ciszy i spokoju nie będzie to w sezonie najlepszy wybór. Plusem jest to, że dalej nie da się już jechać autem, więc zgiełk uliczny nie dociera. Minus - nie dla wszystkich gości starcza miejsca na parkingu. Pokoje przestronne, z balkonem i łazienką, prosto urządzone mają wszystko, czego turyście górskiego potrzeba. Mankamentem był niedziałający uchwyt na prysznic. Jedzenie pyszne, porcje tak duże, że czasem nie do zjedzenia. Wegetarianie muszą się liczyć z dietą nabiałową, weganie będą mieli spory problem z doborem menu na kilka dni. Obsługa miła i zawsze pomocna. W lodówce dobre piwa. :)

Dziękujemy, AgataH89
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wspaniała lokalizacja turystyczno-krajoznawcza: piesze szlaki górskie, przystań flisacka, kładka na słowacką stronę.
W pobliżu mini bacówka i stadnina koni.
Ładny, jasny pokój z olbrzymim tarasem z częściowym zadaszeniem.
Pyszne jedzenie. Duży wybór piw, w szczególności z browaru w Grybowie.
Uprzejma i kompetentna obsługa.
Cisza, spokój...

Wskazówka dotycząca pokoi: Ze względu na taras warto zarezerwować pokój na pierwszym piętrze, ze względu na widoki na wyższych kondygnacjach.
Dziękujemy, goral1961