Sromowce Niżne

“Smak Neapolu w Pieninach”

Pizzeria L'Arte del Sud
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza pizza jaką jadłem (a jadłem ich już całkiem sporo). Wszystkie produkty do wyrobu pizzy są sprowadzane z Włoch od pomidorów po szynkę parmeńską co gwarantuje jej oryginalny smak. Codziennie jest wyrabiane świeże ciasto, które wyrasta przez 24h a jego ilość jest ograniczona, więc może się zdarzyć że jeszcze przed zamknięciem nie uda nam się zjeść upragnionego dania (natomiast możemy mieć pewność że będzie świeże). Sama pizza jest przyrządzana przez właściciela, który jest Włochem bezwzględnie przestrzegającym tradycji (keczupu, sosu czosnkowego nie uraczymy i lepiej nawet o niego nie pytać ;)). Wszystko to sprawia, że przez moment możemy poczuć się jak byśmy byli w Neapolu, tyle że z widokiem na zapierające dech w piersiach Trzy Korony. Miejsce warte odwiedzenia!

Dziękujemy, Jakub S

Zrecenzowano 4 września 2019

Jeśli wiesz, jak smakuje prawdziwa włoska pizza, nie szukasz zapiekanki w milionem dodatków i ketchupem, koniecznie tu zjedz. Ciasto bezbłędne, dodatki najwyższej jakości! Nic dodać, nic ująć, pizza w 100% włoska! Gratuluję i dziękuję :)

Dziękujemy, elmonilka
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Obłędnie pyszna pizza! Ciasto jakie rzadko się spotyka! Składniki wysokiej jakości, wszystko świeże. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Explore777734
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza prosto od włocha.
Genialne ciasto i jakościowe produkty. Ceny bardzo ok. Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przy głównej ulicy, w środku duzo miejsca na zewnątrz ogródek . Pizza jest niewyobrażalnie dobra tzn ciasto jest rewelacyjne, najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem. Pan pizzaiolo chwali się certyfikatem i tak jest w rzeczywistości. Super polecam z pewnoscia wrócę .

Dziękujemy, dexterwb

Pizzeria L'Arte del Sud — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krościenko nad Dunajcem, Małopolskie

Mizerna, Małopolskie
Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria L'Arte del Sud? Podziel się wrażeniami!