“Pyszna pizza”

Pizzeria L'Arte del Sud
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Obłędnie pyszna pizza! Ciasto jakie rzadko się spotyka! Składniki wysokiej jakości, wszystko świeże. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Explore777734

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza prosto od włocha.
Genialne ciasto i jakościowe produkty. Ceny bardzo ok. Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przy głównej ulicy, w środku duzo miejsca na zewnątrz ogródek . Pizza jest niewyobrażalnie dobra tzn ciasto jest rewelacyjne, najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem. Pan pizzaiolo chwali się certyfikatem i tak jest w rzeczywistości. Super polecam z pewnoscia wrócę .

Dziękujemy, dexterwb
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pizza jak we Włoszech. Cieniutkie ciasto, idealne dodatki i włoska atmosfera. Wspaniała pizza 4 sery i neapolitańska. A po pizzy aromatyczne espresso. Warto i to bardzo

Dziękujemy, Ula K
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy z nas miewa czasem zachcianki . W tym przypadku była to ochota na tradycyjną włoską pizzę, myśleliśmy że w tej okolicy jest to nie osiągalne . Nic bardziej mylnego, na wejściu wita nas tablica na której wszystko się wyjaśnia z jakiego rodzaju pizzą przyjdzie nam się zmierzyć . Nie dzielimy pizz na pół , używamy tylko mozzarelli , żadnych sosów , cienkie ciasto . Mówię sobie w myślach wooow!!! zapowiada się świetnie . Lokal powiem w skrócie jak dla mnie wysoki standard , wszystko nowe ,zadbane normalny człowiek nie zanegowałby niczego . Wystrój a także artykuły na regałach informują nas ze faktycznie mamy do czynienia z Włochami na Małopolsce . O cenie nic nie wspomnę po za tym że adekwatna do jakości serwowanych dań . Wrrrrr!! wibruje pager wręczony nam przez miła panią w celu odbioru zamówienia . Idę. Co widzę ??!! Wyśmienicie wyglądającą i obłędnie pachnącą pizzę , niemalże jak ta z półwyspu . W głowie dzielę ją na kawałki w drodze do stolika , siadam , kosztuję i rozpływam się w symfonii idealnie dobranych proporcji i smaków . Wszystko to w połączeniu daję niesamowite doznania , na moment zapomnieliśmy ze jesteśmy w polskich Pieninach , szkoda ze tak szybko zniknęła z talerza .
Pełna rekomendacja , kolejny punkt gastronomiczny warty ponownego odwiedzenia i polecenia innym , smacznego !!!!

Dziękujemy, Kamrox

Pizzeria L'Arte del Sud — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krościenko nad Dunajcem, Małopolskie

Mizerna, Małopolskie
Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria L'Arte del Sud? Podziel się wrażeniami!