“Prawdziwa włoska pizza ”

Pizzeria L'Arte del Sud
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza prosto od włocha.
Genialne ciasto i jakościowe produkty. Ceny bardzo ok. Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Agata K

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przy głównej ulicy, w środku duzo miejsca na zewnątrz ogródek . Pizza jest niewyobrażalnie dobra tzn ciasto jest rewelacyjne, najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem. Pan pizzaiolo chwali się certyfikatem i tak jest w rzeczywistości. Super polecam z pewnoscia wrócę .

Dziękujemy, dexterwb
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Pizza jak we Włoszech. Cieniutkie ciasto, idealne dodatki i włoska atmosfera. Wspaniała pizza 4 sery i neapolitańska. A po pizzy aromatyczne espresso. Warto i to bardzo

Dziękujemy, Ula K
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy z nas miewa czasem zachcianki . W tym przypadku była to ochota na tradycyjną włoską pizzę, myśleliśmy że w tej okolicy jest to nie osiągalne . Nic bardziej mylnego, na wejściu wita nas tablica na której wszystko się wyjaśnia z jakiego rodzaju pizzą przyjdzie nam się zmierzyć . Nie dzielimy pizz na pół , używamy tylko mozzarelli , żadnych sosów , cienkie ciasto . Mówię sobie w myślach wooow!!! zapowiada się świetnie . Lokal powiem w skrócie jak dla mnie wysoki standard , wszystko nowe ,zadbane normalny człowiek nie zanegowałby niczego . Wystrój a także artykuły na regałach informują nas ze faktycznie mamy do czynienia z Włochami na Małopolsce . O cenie nic nie wspomnę po za tym że adekwatna do jakości serwowanych dań . Wrrrrr!! wibruje pager wręczony nam przez miła panią w celu odbioru zamówienia . Idę. Co widzę ??!! Wyśmienicie wyglądającą i obłędnie pachnącą pizzę , niemalże jak ta z półwyspu . W głowie dzielę ją na kawałki w drodze do stolika , siadam , kosztuję i rozpływam się w symfonii idealnie dobranych proporcji i smaków . Wszystko to w połączeniu daję niesamowite doznania , na moment zapomnieliśmy ze jesteśmy w polskich Pieninach , szkoda ze tak szybko zniknęła z talerza .
Pełna rekomendacja , kolejny punkt gastronomiczny warty ponownego odwiedzenia i polecenia innym , smacznego !!!!

Dziękujemy, Kamrox
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Pizza wyśmienita - bardzo lubimy tradycyjną włoską Pizzę dlatego dla nas było to super doznanie; Oczywiście w dodatkach brak ketchupu i sosu czosnkowego żeby nie profanować smaku; Kucharz jest Włochem i stąd cała procedura przygotowywania tak jak ma być; Dobre desery włoskiej firmy; Jedyna uwaga że to co jest reklamowane do picia jako orginalny włoski sok nie jest sokiem ale co najwyżej nektarem włoskiej produkcji - zawiera m.in. cukier. Generalnie bardzo polecam fanom włoskiej Pizzy;

Dziękujemy, danielwN6629JT

Pizzeria L'Arte del Sud — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krościenko nad Dunajcem, Małopolskie

Mizerna, Małopolskie
Szczawnica, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria L'Arte del Sud? Podziel się wrażeniami!