“najlepsza zupa PHO jaką jedliśmy”
Restauracja A Dong — recenzja

Restauracja A Dong
Zamów online
Nr 1 wśród 3 Restauracje (Modlniczka)

Moją wysoką ocenę daję wyłącznie ze względu na zupę Pho. Jest ona lepsza niż te które jedliśmy w oryginale w Wietnamie. Zdarza się, że przyjeżdżamy specjalnie żeby poczuć te smaki.
Skuszona opiniami o ich zupie krewetkowej zamówiłam ją pewnego razu i to nie była dobra decyzja, bo zupka była przeciętna.
Polecam zupę Pho :)

Dziękujemy, Grażyna S

Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się koło Jyska w Modlniczce. Duzy parking, dobre jedzenie miła obsługa. Ceny przystępne.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wander290792
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018

Szybko,smacznie,niedrogo i oczywiscie bardzo, bardzo dobra obsluga.A najwazniejsze jest to ze produkty sa swieze.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ryż gumowaty, bez smaku. Kurczak smażony w sosie również bez smaku, zimny. Sosy rozcieńczone, sos ostry tylko ostry. Pani z obsługi miła bo musiała być ale widać było, że na siłę. Nie polecam.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, EwaR1035
Zrecenzowano 11 lutego 2018

Nie pierwszy raz jadłam w tej restauracji i kolejny raz było OK. Jedzenie dobre, świeże, jak na taką ilość gości, szybko podane. Ceny też nie budzą zatrzeżeń. Polecam.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, ma_gorzatas504

Restauracja A Dong — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Modlniczka, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja A Dong? Podziel się wrażeniami!