“Amazing soup”
Karczma Taberska — recenzja

Karczma Taberska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kwasne jaja z okraszonymi pyrami - Sour soup with eggs, mashed potatos with bacon and onion.

Niesamowita zupa, niby kwasna ale slodka, z dodatkiem octu ale go nie czuc, z jajkiem jak w zurku ale zupelnie inaczej.
Nigdy czegos takiego nie jadlem a bylo bardzo smaczne.

Dziękujemy, januszn78

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, potrawy dobre, duże porcje. Cena umiarkowana. Fajny wystrój, czysto. Trzeba trochę nadrobić drogi ale warto. Polecam

Dziękujemy, beataf881
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie niezłe, ale obsługa psuje wszystko. Jedna pani na barze i jak kelnerka w sali i ogródku z kilkunastoma stolikami to jakaś kpina. Do tego chyba ta sama osoba pracuje jako recepcja hotelu, bo w czasie naszej wizyty odebrała chyba z 5 rezerwacji.

1  Dziękujemy, gfstefan
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Odwiedzamy Państwa od dawna, regularnie. Od pewnego czasu zauważyłem pogarszającą się jakość zarówno jedzenia jak i obsługi, ale dzisiaj to już przeszli Państwo samych siebie. Wszystko było nie tak, od początku do końca - począwszy od bezsensownej rozmowy telefonicznej, sprawiającej wrażenie rezerwacji, ale nią niebędącej (po co było pytanie, ile osób i za ile będziemy, skoro żadne miejsce na nas nie czekało?) oraz nieogarniętą kelnerkę, która nie przekazywała szczegółów zamówienia do kuchni i nie zwracała uwagi na zgodność dań, które przynosiła z zamówieniem, które przed chwilą przyjęła, poprzez przedziwną kolejność przyniesionych dań (np. jedna osoba dostaje zupę i drugie danie na raz podczas gdy inna osoba nawet jeszcze nie dostała napoju, nie mówiąc o daniu) oraz bardzo słabą ich jakość (kaczka sucha i to nie ta część, którą zamówiono, placki ziemniaczane kolejny raz z rzędu nieposolone, krokiet koźlarza nieświeży, gulasz przeostrzony, pewnie też z powodu nieświeżości), skończywszy na kompletnym braku obsługi po podaniu dań (siedzieliśmy pół godziny przy brudnych talerzach, niby ktoś zaczął je zbierać, ale nie skończył i już nigdy nie wrócił, aż wreszcie podeszliśmy zapłacić do baru). Naprawdę to było straszne. Wstyd! EDIT: kolejna szansa w zeszłym tygodniu. Siedzimy w ogródku. Teściowa: co jest na tablicy? Jakie są dania dnia? Kelnerka: to musiałabym skoczyć kuknąć (i stoi) Teściowa: dobrze, to ja pójdę sobie zobaczę. Ja: ja też. Kelnerka: to ja przyjdę później. 10 minut później. Teściu: to jakie są te dania dnia! Kelnerka: a to żona nie była zobaczyć? Bo musiałabym polecieć kuknąć. Kurtyna.

2  Dziękujemy, Mikolaj_Kolorowy
Zrecenzowano 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jadam tu zawsze podczas moich podróży. Cokolwiek zamawiam jest doskonale, smaczne i czasem nie do przejedzenia. Oby tak zawsze

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, WojciechZ115

Karczma Taberska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świebodzin, Ziemia Lubuska
Sulechów, Ziemia Lubuska

Zbąszyn, Wielkopolska
Zbąszyn, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Karczma Taberska? Podziel się wrażeniami!