“Przelysznie!”
Karczma Taberska — recenzja

Karczma Taberska
Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z przepyszna kuchnią i wyborem lokalnych przysmaków. Olbrzymie porcje, dostępne ceny. Wszystko świeże i przygotowywane "po domowemu". Polecam sprawdzić!

Dziękujemy, Kasia K

Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce jakby pośrodku niczego, a tu w niedzielne wczesne popołudnie zapełniony niemały parking. To nie może być przypadek... I faktycznie, z całą pewnością warto nie tylko zatrzymać się tu na obiad, ale nawet nadłożyć drogi by tu zjeść. Świetne jedzenie - warto spróbować zwłaszcza lokalnych specjalności - i takaż obsługa. Na pewno będę wracał, może także z noclegiem.

Dziękujemy, JaroMirPL
Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna Polska kuchnia. Jadliśmy tam wielokrotnie i zawsze trzymają poziom. Doskonałe tradycyjne dania kuchni regionalnej. Miła, profesjonalna i bardzo pomocna obsługa. Warto wcześniej zarezerwować stolik, bo w weekendy można nie znaleźć wolnego miejsca :)

Dziękujemy, martaalice
Zrecenzowano 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam krem pomidorowy i kurczak ze szpinakiem plus pieczone ziemniaki niby nic ale z sercem i b.mila obsługa polecam każdemu

Dziękujemy, ctomaszw
Zrecenzowano 25 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cudów nie ma i cudów nie oczekujcie. Zwykłe , przyzwoite , w miarę domowe jedzenie. Jak jesteście w okolicy przejazdem i burczy wam w brzuchu to zajedźcie , bo warto. Nakładać drogi nie warto. Ocena wyższa za personel ,bo miejscowi pracownicy szanują klienta i swoją pracę. PS.Imprezy firmowe, rodzinne do 50 osób , powinny się udać

Dziękujemy, irha2016

Karczma Taberska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sulechów, Ziemia Lubuska
Sulechów, Ziemia Lubuska

Zbąszyn, Wielkopolska
Zbąszyn, Wielkopolska

Zielona Góra, Ziemia Lubuska
Świebodzin, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Karczma Taberska? Podziel się wrażeniami!