“Dramat”
Restauracja Jeziorna — recenzja

Restauracja Jeziorna
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Swornegacie)
Zrecenzowano 8 września 2019

Fatalny serwis, na ostatnie danie ( bo każde podane w innym czasie) czekaliśmy ponad godzinę. Jedzenie slabe: zimne mięso, pomylony rodzaj pierogów, devolay bez masła i panierki. Szczerze odradzam to miejsce

Dziękujemy, Aleksandra K

Zrecenzowano 3 września 2019

Porządna kuchnia regionalna. Na uwagę zasługują ciszki z kaszą gryczaną.
Przy restauracji istnieje możliwość pozostawienia kajaka lub innego sprzętu wodnego.

Dziękujemy, Michal Z
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad rodzinny na rowerach
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, moje chłopaki zakładały się pierogami z jagodami a ja miałam lina - pyszny. Zupa rybna tez bomba

Dziękujemy, 635klementynas
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, sprawna i taka dostępna, jedzenie smaczne każde danie było super świeże. Polecam tylko przy sandacz gotowanym na parze o zmianę dodatku z marchewki z selerem na coś innego. Słodycz marchwi trochę tłumi smak pysznej ryby

Dziękujemy, 770kamilo
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy tu zachęceni lokalizacją. Restauracją znajduje się tuż przy jeziorze Karasińskim. Zjedliśmy pyszne sandacze i znakomite zupy (barszcz ukraiński i czerwony). Pierogi z jagodami były bajeczne! Dania podane z uśmiechem i bardzo szybko, wszystko ciepłe i pachnące. Polecamy!

Dziękujemy, Jacek K

Restauracja Jeziorna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chojnice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Jeziorna? Podziel się wrażeniami!