“Obiad z parkingiem dla kajaków”
Restauracja Jeziorna — recenzja

Restauracja Jeziorna
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Swornegacie)
Zrecenzowano 3 września 2019

Porządna kuchnia regionalna. Na uwagę zasługują ciszki z kaszą gryczaną.
Przy restauracji istnieje możliwość pozostawienia kajaka lub innego sprzętu wodnego.

Dziękujemy, Michal Z

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad rodzinny na rowerach
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, moje chłopaki zakładały się pierogami z jagodami a ja miałam lina - pyszny. Zupa rybna tez bomba

Dziękujemy, 635klementynas
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, sprawna i taka dostępna, jedzenie smaczne każde danie było super świeże. Polecam tylko przy sandacz gotowanym na parze o zmianę dodatku z marchewki z selerem na coś innego. Słodycz marchwi trochę tłumi smak pysznej ryby

Dziękujemy, 770kamilo
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy tu zachęceni lokalizacją. Restauracją znajduje się tuż przy jeziorze Karasińskim. Zjedliśmy pyszne sandacze i znakomite zupy (barszcz ukraiński i czerwony). Pierogi z jagodami były bajeczne! Dania podane z uśmiechem i bardzo szybko, wszystko ciepłe i pachnące. Polecamy!

Dziękujemy, Jacek K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Warto zwrócić uwagę na polecane potrawy spoza menu, trafiliśmy na pysznego, świeżutkiego lina. Surówki robione na miejscu, co nie zdarza się teraz zbyt często, zupy ok, natomiast coś, co trzeba spróbować, bo lokalne i smakowite to ciszki!

Dziękujemy, fartunia

Restauracja Jeziorna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chojnice, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Jeziorna? Podziel się wrażeniami!