Ciekawe miejsce

Pięknie położony gród , super widoki . Niestety chyba niedługo się zawali ponieważ większość... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
Martinesku79
Sosnowiec, Polska
Raczej dla miłośników tego typu miejsc.

Będąc na Zamku Ogrodzieniec można tam zajrzeć. Dla tych, którzy nie chcą w upale iść ok.2 km można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2020
natka74

Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mini skansen życia na górze Birów, stosunkowo niedaleko od zamku, warto zrobić piesza wycieczkę i poznać historię tego miejsca

Dziękujemy, 986magdad
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne widoki, cudny spacer wokół Grodu dla dużych i małych! Szkoda tylko, ze lorneta w grodzie jest zamontowana tak wysoko, ze trzeba podnosić 10-latka, aby cos zobaczył. Ustawienie jakiejs atrakcji dla dzieci np. tarcze do strzelania z luków, byłoby fajnym pomysłem...

Dziękujemy, 712joannag
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Największą atrakcją tego miejsca to piękne widoki na okolicę i zamek Ogrodzieniec. Można zobaczyć jako ciekawostkę przy okazji zwiedzania zamku, ale nie warto wybierać się tylko dla tej atrakcji

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 759madzias
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki i spacer dookoła góry to sama przyjemność. Najbardziej w grodzie podobała mi się rekonstrukcja chaty, która przenosi nas do tamtych czasów. Myślę, że każdy kto chce odwiedzić nieopodal zamek w Ogrodziencu powinien w pierwszej kolejności odwiedzić Gród na Górze Borów.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Y8285HQpawe_s
Zrecenzowano: 15 maja 2019

Średniowieczny gród, który wyróżnia się przepięknym położeniem. Ekspozycja nie jest imponująca dla osób, które nie są miłośnikami epoki. Najciekawsza, poza samymi widokami, rekonstrukcja średniowiecznego domu.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, krzysztofgoraj